Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szwajcarzy też mają kłopoty ze swoją walutą

(1)
Uzbrojeni w drogą walutę Szwajcarzy wykupują co się da w sąsiednich krajach. I zaciskają pasa u siebie.
 • 2015-02-01 19:55 | yazuna

  Detale

  "Pojawiły się już głosy, że będą szybkie i owocne, bo w Iranie kryzys, a frank drogi."
  Czy dobrze rozumiem ze cena za hotel w Davos ma miec wplyw na rozmowy rozbrojeniowe?

  Siec sklepow to Migros nie Migro.

  Wypadaloby napisac rowniez ze wiekszosc frontaliers, ktorzy mieszkaja we EU a pracuja w CH ma kredyty frankowe za domy/ziemie kupiona za euro ktore wtedy kosztowalo 1.5chf/eur - czyli oni tez dosc mocno ucierpieli i niekoniecznie sie ciesza jak jest to opisane w artykule, bo ich wklad dosc mocno stopnial (liczony we frankach).

  Pozdrawiam