Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

25 lat tego dobrego i chwacit !!!

(2)
2015-02-04 19:25 | toja1945
a my znów mamy równo
  • 2015-02-04 20:36 | znafcafszystkiego

    Re:25 lat tego dobrego i chwacit !!!

    No cóż, weszliśmy do świata zachodniego w momencie jego największego kryzysu, większego niż ten z lat 1930tych, a tylko mniej widocznego dzięki zasiłkom. Weszliśmy też do owego świata zachodniego jako jego (pół)kolonia w momencie gdy wszedł on w fazę swego ostatecznego rozkładu, zaś od roku 1989 jesteśmy „na minusie”, jako że żyjemy od tego roku na kredyt, a nasz dług zagraniczny wynosi już ponad 370 miliardów dolarów, a więc prawie 20 razy tyle co za Gierka, przy czym ludność Polski zmalała o co najmniej kilka milionów od tego czasu - na skutek masowej emigracji i zapaści demograficznej spowodowanej olbrzymim, chronicznym i strukturalnym bezrobociem oraz skandalicznie wręcz niskim płacami roboczymi oraz praktycznym brakiem zasiłków.