Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Samotni właściciele lodówek

(4)
2015-02-04 20:34 | znafcafszystkiego
Samotni właściciele lodówek
Przygnębiające. Dzieci wyjechały za chlebem na wygnanie, a więc ich rodzice zostają w Polsce sami, często samotnie po śmierci małżonka. Czy aby na pewno o taką Polskę walczyliśmy w latach 1980tych?
 • 2015-02-05 13:31 | kaesjot

  Re:Samotni właściciele lodówek

  Jacek Kuroń zmarł więc Panowie maja się świetnie, bo nikt im stale nie wypomina - " Panowie - przecież nie o to walczyliśmy !!!"
 • 2015-02-05 13:33 | Leszex

  Re:Samotni właściciele lodówek

  "Jest w Polsce milion mieszkań, w których krząta się wokół siebie samotny człowiek. Czasem i jego nieistnieniu zawiadamiają muchy." pisze Edyta Gietka w Polityce. "Czyściciele profesjonalnie ...nadążają za trendami.." dodaje. Wniosków nie ma ale jest podsumowanie "W 2035 r. będzie 2,5 min lodówek posiadających jednego starego właściciela." Znafco, naprawdę walczyłeś?
  W internacie było nas czasami 40 uczniów na jednej sali. Dało się przeżyć na piętrowych łóżkach. Samotnym współczuję ale jakiś program rządowy by się przydał. Podobno Stalin też umierał samotnie.
 • 2015-02-05 13:55 | znafcafszystkiego

  Re:Samotni właściciele lodówek

  Jaki program rządowy? Przecież od roku 1989 w Polsce rządzi niewidzialna ręka rynku!
  I ja, niestety walczyłem: krotko, bo tylko w latach 1980-1981 ale i tak mam się czego wstydzić!