Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

GRAFENOWE IMPERIUM

(3)
2015-02-06 14:36 | introspekt
Z WĘGLA WYTWARZA SIĘ GRAFEN na który Polska ma patent światowy. Jeżeli założenie strategii polskiego rządu jest takie żeby wyczerpać zasoby węgla innych krajów, które sprzedają go za bezcen to racjonalnym jest zamykanie kopalni. Grafen jest drożyszy od węgla kilkaset razy. Podstawowe prawo ekonomi mówi: surowce przetwarzać w dobra wysoko przetworzone. Jeżeli taki jest zamysł rządu to ok. Tylko Jaki był zamysł rządu, który poddał się presji Niemiec zamykając Stocznię? Stocznia nakręcała cały przemysł ciężki. Ze strztegicznego punktu widzenia to był szczał w kolano.