Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Satyra Tymona Tymańskiego na szołbiznes

(1)
Film „Polskie gówno” w reżyserii Grzegorza Jankowskiego i według scenariusza Ryszarda Tymona Tymańskiego rodził się tak długo, że nawet przyjaciele jego twórców ulokowali go w sferze działań mitycznych i widmowych. Ale powstał! I ma szansę być ważnym głosem w dyskusji o sztuce niezależnej.
  • 2015-02-09 14:45 | andsar47

    Sanremo nie San Remo

    Pozwolę sobie zauważyć, że poprawna nazwa miejscowości w której odbywa się festiwal włoskiej piosenki to Sanremo a nie San Remo ( nie było żadnego świętego Wiosła). Określenie tego festiwalu "telewizyjnym pitoleniem" jest natomiast, i to zapewne nie tylko moim zdaniem, niesprawiedliwe. Występują tam starannie wyselekcjonowane włoskie gwiazdy i debiutanci, o których poziomie nasza scena muzyczna mogłaby czasem pomarzyć. Np. Zesłorocznym finalistą został Rafaele Gualazzi, jazzman, koncertujący w filharmoniach europejskich. Proszę zatem autora o nieco mniej szablonowe myślenie - a jeśli chce się lepiej zapoznać z tematem: zachęcam do oglądania; Festival della canzone italiana di Sanremo zaczyna się w jutro 10.02. Pozdrawiam.