Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czym Jarosław Zagórowski podpadł górnikom

(3)
Strajk w Kompanii Węglowej był po to, żeby nikt z górników nie stracił pracy. Strajk w Jastrzębskiej Spółce Węglowej jest po to, by jedna osoba pracę straciła: prezes Jarosław Zagórowski. Za co oni go tak nie znoszą?
 • 2015-02-11 18:58 | Woziwoda

  Szpital w Rybniku

  Może redaktor sprawdził by informację o adresie szpitala w Rybniku; zresztą to idiotyczne przekłamanie wynika z kontekstu. Dominik Kolorz na pewno nie powiedział by, że mieszka w szpitalu psychiatrycznym (skoro rzekomo powiedział to, co napisaliście).
 • 2015-02-12 10:29 | jakowalski

  Re:Czym Jarosław Zagórowski podpadł górnikom

  Odpowiedź jest tu:
  http://kasprowicz.blog.polityka.pl/2015/02/11/kontakt/#comments
  saurom (11 lutego o godz. 23:52 38159)
 • 2015-02-15 19:55 | 666dup

  Re:Czym Jarosław Zagórowski podpadł górnikom

  bez komentarza

  http://nadbuhom.pl/0350.html

  Jastrzębska Spółka Węglowa SA oferuje obywateliom Ukrainy mieszkającym w Polsce lub regionach przygranicznych zatrudnienie w kopalniach kompanii. Ze swojej strony spółka zobowiązuje się do zawarcia oficjalnej umowy o pracę, w tym do otrzymania przez pracowników karty stałego pobytu w Polsce.

  Wymagani są pracownicy w wieku 19-40 lat, konieczne jest posiadanie przynajmniej 2 lat doświadczenia zawodowego. Pracodawca zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie w wygodnym hotelu robotniczym w pokojach 4-osobowych. Przyjazd do pracy odbywa się na koszt kompanii.

  Dobre wynagrodzenie, opłata godzinowa według standardowej stawki godzinowej.

  Pełny pakiet socjalny.
  Pytania oraz CV proszę przesyłać na adres jsw@sw.pl.
  Proszę o kontakt tel +4832756, +4832476.
  Prezes zarządu Jarosław Zagurowsk[i/b]