Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ogórek ruszyła z kampanią: Będę rzecznikiem młodych

(3)
2015-02-14 19:50 | stok
To nie jest eleganckie. Żakowski przyjmuje od Komorowskiego wysokie odznaczenie i zaraz potem on sam i inni dziennikarze POLITYKI opluwają Magdalenę Ogórek. Dlaczego nie przeszkadza Wam bezczynność Komorowskiego i jego opowieści o rzekomej wolności? Po co nam prezydent bierny wobec zapaści oświaty, samowoli komorników oraz wszechwładzy 'czyścicieli' mieszkań, a posłuszny biskupom?
 • 2015-02-16 05:43 | Ryan77

  Re:Ogórek ruszyła z kampanią: Będę rzecznikiem młodych

  Pani Ogórek jest piękną młodą kobietą, niewątpliwie inteligentną na tyle, ze nie myli castingu do roli atrakcyjnego filmu lub telewizyjnego programu od startu w wyborach prezydenckich. Pan Prezydent Komorowski bardzo dobrze sprawuje swój urząd i tylko złośliwi dostrzegają jego bierność czytaj brak aktywności. Ta zbieranina kandydatów do wyborów prezydenckich to jakaś farsa. Co Ci ludzie będą robić obiecywać gruszki na wierzbie żeby zaistnieć i zdobyć jakiś ułamek procentów głosów wyborców.
  SLD z Millerem na czele kompletna kompromitacja. Jemu chyba coś się pomieszało. " Mężczyzna nie ważne jak zaczyna ale jak kończy" .tent jego beau-mot brutalnie się na nim zemścił, bo kompromitacji ze startu z listy Samoobrony teraz przyjdzie przełknąć gorzka pigułkę po kompromitacji Pani Ogórek urodziwej urzędniczki, która ma uratować SLD.
 • 2015-02-16 15:43 | Magdalenka

  Re:Ogórek ruszyła z kampanią: Będę rzecznikiem młodych

  GWIAZDA NA LEWICY
  Pojawienie się na liście pretendentów do urzędu prezydenta, pani Magdaleny Ogórek jest zjawiskiem ze wszech miar szczególnym i wyjątkowym. Jest to postać wyjątkowa ,charyzmatyczna trafiająca prosto do serc i rozumu znacznej części polskiego społeczeństwa i wcale nie dlatego że jest śliczna ale dlatego że jest mądra . Mówiła to co wielu Polaków już dawno chciałoby wykrzyczeć chociażby o komornikach, biegłych sądowych, niesprawiedliwych podatkach, braku perspektyw dla młodych i ich ucieczce za granicę, plajcie budownictwa mieszkaniowego, fatalnej polityce zagranicznej i wielu innych problemach które nas bolą. Jej wystąpienie programowe było jasne , proste ,czytelne i spójne i współgrało z naturalną niekłamaną mową ciała. Ona nie wygląda na taką żeby ktoś pisał jej przemówienia to jest jej osobista wizja państwa i społeczeństwa bardziej sprawiedliwego. Pomruki starej gwardii ,żeby była lokomotywą która podciągnie notowania partii przed wyborami do parlamentu , bardzo jej szkodzą. Za lokomotywę niech pracuje pani Senyszyn i pan Pastusiak. Powiem im w zrozumiałym dla nich języku , przestańcie się do niej podklejać, WSJE NAZAD. Ta kobieta będzie kiedyś naszym prezydentem , jeżeli nie teraz to następnym razem , bo ona po prostu na to zasługuje, cały naród byłby z niej dumny i tak będzie. Pewne zjawiska społeczne mają czasami burzliwy i gwałtowny charakter, nie można wykluczyć że tak będzie i podczas tych wyborów. Co do czytania z kartki ,to powaga i szacunek dla audytorium , a także normy protokołu dyplomatycznego wymagają pisemnej formy wystąpień publicznych, tak czynią wszyscy wielcy tego świata, papierze, prezydenci, dyplomaci. Z pustej głowy wygłaszają swoje przemówienia tylko ignoranci którzy ludzi nie szanują.