Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

korwin na prezydenta

(2)
2015-02-16 09:46 | toja1945

Polska racja stanu. to baza do weryfikacji czy w ogóle warto mówić o kandydacie do prezydentury. Komorowski zmarnował swój czas. Inni kandydaci pomijają, lekceważą temat. Obiecują cacanki, a nie mówią o tym co jest racją bytu Prezydenta. Tylko Korwin-Mikke mówi wprost i otwrcie. To jego atut.
Kandydaci jak M. Ogórek, czy Duda powtarzają to co od zawsze mówi Pan Korwin-Mikke . Znaczenie przyjaznych stosunków z Rosją. nicość Parlamentu Europejskiego, otwartość na różne tematy, niezależność od PO, PIS i innych partii, niezależność od klik i cwaniaków od t.zw. "poparcia prezydentów" (lobby).
Korwin-Mikke posiada doświadczenie, o które tak się martwi Pan Komorowski.
Pan Korwin-Mikke powinien poprawić sposób prezentowania się, ale jak pokazują doświadczenia innych posłanek i posłów rezultaty są wspaniałe. Kandydacie Korwin-Mkke zamień słowo kndydat na PREZYDENT.