Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska jak Pendolino

(1)
Jestem dotknięty natręctwem czytania wszelkich napisów.
  • 2015-02-17 19:05 | victorast

Polska jak Pendolino

Przeczytałem. I zastanawiam się, czy nie szkoda było Pańskiego czasu na pisanie i mojego na czytanie. Bo własciwie o co Panu chodzi? O makaronizmy językowe? O głupotę decydentów o napisach, ogłoszeniach... Jeśli tak, to można byłoby krócej, ale nie w "polityce", raczej w "fakcie". A może po prostu był to Pański tydzień na felieton i coś trzeba było napisać? Bo wiedząc kim Pan jest, jakie ma Pan wykształcenie, jestem pewien, że stać Pana na o wiele więcej niż odwalanie chałtury (nie jestem pewien, czy ne pisze się tego słowa inaczej, jesli tak to przepraszam), aby mając taką możliwość, troche dorobić?
    Na zasadzie odpowiedzi na pytanie, dlaczego pies liże sobie jaja? Odpowiedź jest dość oczywista: Bo może.
    Pozdrawiam, victor ast