Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Seks nie tylko dla dorosłych: co na to prawo?

(6)
Być może nastolatki nie powinny uprawiać seksu. Ale uprawiają. Polskie prawo i edukacja zamykają na to oczy. Ale jeszcze gorzej, gdy otwierają.
 • 2015-02-26 00:14 | Yossarian

  Przysposobienie do życia w celibacie

  Nie pojmuje po co nastolatka musi isc do Ginekologa przed pierwszym stosunkiem. Np w Wielkiej Brytanii porady i ewentualna antykoncepcje moze udzeilic pielegniarka w kazdej przychodni, ewentualnie lekarz GP. Zdecydowanie mniejszy stres i prosciej i da sie. Mozna np kochac sie, miec pobrana cytologie, prowadzic ciaze i urodzic nie widzac ginekologa na oczy.

  Co jest magicznego w takiej wizycie? Skad przekonanie, zew Polsce nie mozna rozpoczac zycia sexualnego bez namaszcenia przez specjaliste.
 • 2015-02-27 20:23 | abchaz

  Re:Seks nie tylko dla dorosłych: co na to prawo?

  Yossarian,
  w wyniku długiego i zachwycajacego pobytu na Pianossie oraz rzymskich nalotach na damę w cytrynowych majtkach był utracił poczucie Ojczystości.
 • 2015-03-06 13:44 | tawek

  Re:Seks nie tylko dla dorosłych: co na to prawo?

  Przerażający obraz zakłamania. Czy my wydostaniemy się z tego obrzydliwego bagna hipokryzji ? Obawiam się, że jeszcze dużo czasu upłynie.
 • 2015-03-06 20:36 | Klaudia

  Re:Seks nie tylko dla dorosłych: co na to prawo?

  Odsunęłam się przez tego typu spór od kościoła. Podjęłam inicjację seksualną mając 19 lat, to było przed maturą. Przed maturą mieliśmy pewnego rodzaju pielgrzymkę na Jasną Górę. Przystąpiłam do spowiedzi i zamiast pytania o grzechy spytano mnie czy mam chłopaka. Kiedy odpowiedziałam twierdząco, ktoś po drugiej stronie wyrzucił mi z pogardą prosto w nos, że jestem brudnym i niewiele wartym pomiotem szatana i że nie udzieli mi rozgrzeszenia, bo przed maturą nie powinnam wchodzić w żadne relacje damsko - męskie i moja moralność wymaga poważnej naprawy. Dodam, że nie dodałam nic na temat stosunków płciowych - po prostu powiedziałam że mam chłopaka.

  I tak oto odeszłam od konfesjonału, wyszłam z kościoła czując się jak kompletny śmieć. Nie rozmawiałam z chłopakiem przez tydzień. Biłam się z myślami, bo niby z jednej strony szanujemy się nawzajem, jesteśmy pierwszymi sobie partnerami, planujemy wspólną przyszłość i po prostu jesteśmy istotami seksualnymi, a z drugiej strony taka gadka sprawiła niezłe zamieszanie w mojej głowie i uznałam że z czegoś trzeba zrezygnować. Z relacji z chłopakiem nie zrezygnowałam, teraz jest moim mężem już od 7 lat, mamy dzieci i udane życie.
  Do kościołą z własnej woli nie wchodzę, bo nigdy nie wiem, kiedy znowu będę biła się z myślami, że ktoś wie lepiej jak mam żyć, jak moja rodzina ma funkcjonować i jak być człowiekiem rezygnując z człowieczeństwa. Jak być odartym z szacunku do siebie samego...
 • 2015-03-08 10:31 | ppp

  Re:Seks nie tylko dla dorosłych: co na to prawo?

  @Klaudia.
  W gruncie rzeczy ten klecha wyswiadczyl Ci przysluge - masz udane zycie z dala od bredni, hipokryzji i zaklamania/
 • 2015-03-25 11:05 | aqa

  Seks nie tylko dla dorosłych: co na to prawo?

  Moja znajoma ma 16 letnią córkę , która jest w ciąży, i w czym problem? Wszyscy w domu się cieszą i są szczęśliwi, teraz będzie córka i wnuczek! A w życiu da się radę , zazdroszczę 40 letnim przyszłym dziadkom. Pozdrowienia dla was Mariolu!!!!!