Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

(10)
Przed marszem organizowanym w centrum Moskwy pojawiło się nagranie z monitoringu miejskiego. Sugeruje ono, że zabójca czekał na polityka na moście.
 • 2015-03-01 11:06 | vanillahead

  Profesjonalnie

  Precyzyjnie zorganizowana akcja. Nikt na niego nie czekal. Zalatwili go z piaskarki!
 • 2015-03-01 13:17 | Ronin

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  "Uczciwe śledztwo" w Rosji??? Litości!!! Przecież wszyscy wiemy, że to niemożliwe! Putler zlecił i ma się teraz sam do więzienia wsadzić? Co ja gadam? Do jakiego więzienia??? Przecież w tym chorym kraju nikt ie ośmieli się przeciwstawić Putlerowi! Biedny ten naród... jest tak zmanipulowany przez tych komuchów-morderców. Oni im wciskają wódkę i swoją chorą propagandę, a ten biedny naród wierzy im w te brednie. Gdybym był prezydentem Rosji to byłby to byłoby faktycznie mocarstwo ale na pewno nie wrogie dla USA czy innych krajów Zachodu... ba, nawet bym pretendował do wstąpienia do NATO. Niestety oni chcą rywalizować, a nie współpracować :-( i to nie na zdrowych zasadach, a poprzez próby zastraszania. W Rosji może być bogato ale trzeba tam mądrego prezydenta, a nie tyrana, no i trzeba zmienić im mentalność... szczególnie pozbyć się ogromnego alkoholizmu.
 • 2015-03-01 14:45 | Leonid

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  Ronin
  Oczywiście, w USA polityczne zabójstwa się nie zdarzają, a nawet jak się zdarzą, to prowadzi się wtedy uczciwe i sprawne śledztwo, które, tak jak w przypadku zabójstwa prezydenta Kennedy'ego prowadzi do prosto i bez krętactw do ukarania rzeczywistych sprawców takowej zbrodni.
 • 2015-03-01 14:46 | Leonid

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  Konkretnie, to na czym polegało z mojej strony to "naruszenie Regulaminu forum lub Zasad netykiety"?
 • 2015-03-01 14:47 | Leonid

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  Ronin
  Na szczęście,to nie masz szans zostać prezydentem Rosji...
 • 2015-03-01 18:18 | Leonid

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  Widzę, że CIA używa teraz swych ukraińskojęzycznych agentów takich jak Євген na tym forum. :-(
 • 2015-03-01 22:32 | Zofia

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  Zachod czeka z niecierpliwoscia na drugi Majdan w Rosji. A tu zamiast rozlewu krwi zezwolili na manifestacje. Z gory oskarzono Putina. Niemcow, pan mafijnego pochodzenia bliski bylego prezydenta, mial jako jedna z przyjaciolek modelke ukrainska, kochal pieniadze, przemawial, ale polityka nie byla dla niego pierwszenstwem. Koles Petroszenki. No i znow Rosja zorganizowala Majadan, zabicie Niemcowa, sankcje przeciw sobie. Zeby bylo widoczne, to zabili w centrum, pod kamerami i przy swiadkach. Troche zdrowego rozsadku prosze.
 • 2015-03-02 00:32 | ja

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  nie, placa w UAH. mu ha ha ha.

  przepraszam, ale to bylo silniejsze ode mnie :-)
 • 2015-03-02 08:42 | Leonid

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  Lepsze ruble niż hrywny.
 • 2015-03-02 09:55 | 8o

  Re:Tysiące Rosjan pójdą dziś w marszu żałobnym ku pamięci Borysa Niemcowa

  Zdumiewające - cały szereg "ekspertów", mniej lub bardziej poważnych publicystów, polityków i urzędników państwowych jakoś do tej pory nie zauważyło , że Rosja to inny świat. Kierujący się innymi wartościami - poważający silną władzę sprawowaną twardą ręką, nie cofającą się przed niczym, a także przesiąknięty siecią mniej lub bardziej niejasnych powiązań. W którym liczy się pieniądza, a prawem nikt specjalnie się nie przejmuje .... Niestety, złudą jest wiara, że paru pięknoduchów zmieni ten utarty od stuleci model.
  W mediach lament, jak gdyby zabito nieomalże świętego, a co najwyżej mamy ofiarę jakichś podrzędnych
  "pod dywanowych" walk buldogów. Nieboszczyk - z racji chociażby zajmowanych w l. 90. XX stanowisk , musiał być nieźle umoczony w miejscowym bagienku. Jedyne co można o nim powiedzieć, że najwyraźniej był od Putina mniej zręczny w walce o władzę, no i może był bardziej towarzyski czy przystępny. Nie ma żadnych gwarancji, że po ewentualnym dojściu do władzy jakoś specjalnie by różnił się od swego przeciwnika. - brzydziłby się łapówkami czy niejasnymi machinacjami i krzewiłby prawdziwą demokrację.
  Najsmutniejsze, że nasi politycy i wysocy urzędnicy opłacani ciężkimi pieniędzmi z naszych kieszeni, zamiast pilnować naszych najbardziej podstawowych interesów kolejny śniąc o niebieskich migdałach wkładają palec między drzwi. Nikt się nawet nie zająknął ile mogłoby nas kosztować, jak zagrozić naszemu codziennemu bezpieczeństwu obalenie dyktatury i zaprowadzanie demokracji w Rosji . Ciekawe, zresztą czy sami Rosjanie mając na względzie doświadczenia l. 90 XX. nie przegoniliby gdzie pieprz rośnie takich prozachodnich demokratów ....