Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prof. Kużniar w RDC

(1)
2015-03-03 17:53 | toja1945

RDC dziś tj 3.3.2015 wywiad z Prof. Kuzniarem wsrpst mnie wkur...
Redaktor pyta, czy politycy polscy nie są zbyt naiwni..
A na to Prof. Kużniar: że mamy w genach stosunek do Rosji. Otóż jeśli on ma geny, gdzie normalnie człowiek ma mózg, to skutek jest katastrofą.
Stawia tezę, czy nie powinnismy byli z Niemcami przeciw Rosji w 1939?
Myslę, że gdyby oligarchia magnacka stawiała dobro Polski na czele, to raczej podpisała by układ z Rosją. W przebiegu wojny nic by to nie zmieniło, ale być może uratowałoby polskich oficerów jako sojuszników. A potem by się zobaczyło ( tak jak armia Andersa). ( to moje gdybanie tyle samo warte co Prof. Kużniara - bez kompleksów).
Prof. Kużniar boi się, że Putin Stanie u naszych granic. To znaczy, że zajmie nasze Kresy i Lwów za które przelało się morze pkrwi polskich żołnierzy (w tym Orląt), a za które nie ma sie komu upomnieć. Po co Putinowi Polska? Chybs byłby głupi. Jedyna racja, to by mieć granicę z Niemcami, (o czym marzyła Caryca Katarzyna i inni). Gdyby jednak Putin zdecydował się dotrzeć do granic Polski, to oddał by nam Lwów i Kresy , które uznaje za Nasze, (co wielokrotnie deklarował, a o które nikt się nie chce upomnieć)). Wierzyć nie wierzyć, ale innego wyjścia nie ma. Wszystko zależy od polskiej dyplamacji. Ale gdy ktoś ma geny w mózgu, to dziecka z tego nie bedzie..