Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

swietny wywiad min. Sikorskiego dla kropki nad i

(4)
2015-03-05 14:03 | toja1945

Swietny wywiad Ministra R. Sikorskiego w kropce nad i. Pan Sikorski jest doskonale zorientowany co było i co jest. Jak to będzie wykorzystane dla sformułowania polskiej racji stanu ( czego nie odważyl się próbować Pan Prezydent Komorowski) należało by zapytac kandydatów na prezydenta, którzy czynią obiecanki na sprawy, na które nie będą mieli wpływu. Szczególnie należy to powiedzieć młodzieży, szczególnie aktywnej w internecie, której IPN chce do mózgów wtłoczyć "geny z archiwów " zamiast wiedzy na temat.
Myślę, że dobrze zorientowany jest Pan Korwin Mikke, który jest w polityce od lat. Rada dla niego, nie dać się wprowadzic "w maliny ekonomii", które nie należą do prezydenta, i na które, jak dotychczas nie ma mocnych.
 • 2015-03-05 20:59 | Leonid

  Re:swietny wywiad min. Sikorskiego dla kropki nad i

  Jak tam ośmiorniczki?
 • 2015-03-06 10:41 | mykwa

  Re:swietny wywiad min. Sikorskiego dla kropki nad i

  Sikorski jako polityk jest skończony po aferze taśmowej, "kilometrówkach" i kubańskich cygarach. Taka skompromitowana osoba nie ma prawa istnieć w życiu publicznym. W państwie prawa jego miejsce za kratami. Może po wyborach parlamentarnych nadejdzie sposobność dokonania rozliczeń "elit".
 • 2015-03-06 11:16 | Obserwer

  Szukanie wroga lub wrogów.....

  przez wspomnianych wyżej jest sposobem na własny byt pełen zjazdu po równi pochyłej w dół. Niestety obaj mieli szansę , którą zamienili na bardzo drobne miedziaki w sensie dosłownym i przenośnym. Mieli szansę na przekucie ją w wielkie dobro dla Polski. Obaj ją utracili.
  "Wróg" w psychice pokonanych staje się racją istnienia tylko w jednym celu, aby ukryć własne błędy, porażki, uchybienia oraz własne rozszczarowanie ,przede wszystkim, własnym ja , własną osobą. Tak jest niestety w przypadku obojga panów.
  Po ludzku współczuje i ubolewam nad jednym i drugim. Jednak mam nadzieję, że dla lepszej sprawy i dla dobra publicznego wycofają się z tego życia, aby zachować resztę szacunku samych do siebie. To będzie ich wielkie zwycięstwo jak pokonają samych siebie.Tego im szczerze życzę.