Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Siemoniak krytykuje vpremiera Piechocińskiego (to kto tu rządzi)

(2)
2015-03-08 13:34 | toja1945
informacja w tvn24 Siemoniak krytykuje Piechocinskiego
Czy mogę tytułować Pana Piechocińskiego vicepremierem, kiedy Pan Siemoniak krytykuje (cenzuruje) Jego wypowiedz?
Pan Premier upublicznił to co Polacy widzą. Nie odnoszę się do racji lecz do konsekwencji wypowiedzi. Pana Piechocińskiego. Oprócz polityków polskich ostro Go krytykują Ukraińcy. To jest tolerowane i akceptowane przez t. zw. czynniki. Ocenianie wypowiedzi vicepremiera przez Ukrainę wynika stąd, że Ukraina została przez oligarchię polityczną w Polsce przeforsowana jako: Mahdi - mesjasz z dawna zapowiadany, którego nie wolno urazić myślą, mową itd. Kosztuje nas bardzo drogo, a zakończy się generalną klapą, jak wszystko co dotychxzas (Możejki, rura bałtycka gazoport itd).
Pretensje do vprem. Piechocińskiego dają do myślenia, że są w temacie polska- Ukraina pokłady spraw, o których Polacy nie mają zielonego pojecia.
Na koniec dedykuję Panu Piechocińskiemu kuplet z czasów "słusznie minionych", żeby pokazać, że one są nadal "słuszne"

"albo my Marsjanie albo my Wenusy
bo jak ktoś coś powie, jak ktoś głową ruszy
wszyscy - rany julek - krzyczą przerażeni,
czy on aby jest z tej ziemi."
  • 2015-03-08 19:21 | tomek

    Re:Siemoniak krytykuje vpremiera Piechocińskiego (to kto tu rządzi)

    WICEPREMIER SIEMONIAK niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowie na pytania: Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z wydziału operacyjno-rozpoznawczego ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań, co to oznacz a i jaka jest wartość dowodowa takiego rozpytania nie muszę tłumaczyc. Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A SIEMONIAK niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 5 lat na temat zakresu i wyników kontroli.