Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ameryknie jadą

(3)
2015-03-11 18:09 | toja1945

W krajach bałtyckich wylądował korpus ekspedycyjny USA. Czy zamieni się w korpus interwencyjny? Naszym, politykierom, którzy mają "geny"* zamiast mózgu, a ludziom ku przestrodze, przypominam interwencję USA w Wietnamie, który stał się symbolem niewyobrażalnego bezkarnego barbarzyństwa i niealeczalnym nowotworem na organizmie USA i wierszyk z tamtych lat z czasów "słusznie minionych", po walkach o SAJGON:
"I od Sajgonu wieja bez przerwy
gubią po drodze końskie konserwy
to mi potęga szanowny Panie
Amerykanie!, Amerykanie!
A jakie poematy powstaną po tej eskapadzie?
Ciekaw jestem, czy chcesz się zapoznać jak smakuje napalm.
Wietnam stał się niezagojonym nowotworem na organizmie USA, symbolem niewyobrażalnego barbarzyństwa i masowej zbrodni, przyczyną upadku prezydentów.
Mam nadzieję, że mi to będzie oszczędzone, bo Amerykańcy sztabowcy wiedzą, że danie naszym politykom broni nie papierowej, to błąd strategjczny i dlatego wolą dać ją ludziom bardziej odpowiedzialnym, bo gdyby do spustu dotknął się Pan poseł Macierewicz to krewa.
Głosuj na tego, kto Ci obiecuje opiekę Amerykanów (z napalmem, bo oni inaczej nie potrafią)
===========================================
* określenie użyte przez znanego polityka, ze przyczyna postępowania polityków leży w genach. . także DMOWSKI