Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

(12)
Rozumiem, że w tej kampanii chodzi tylko o to, by zdobyć rozpoznawalność. Leszek Miller jest szalenie dumny, że pani Ogórek ma 75 proc. rozpoznawalności. Mogłaby mieć i 100 proc., ale to nie znaczy, że nadaje się na prezydenta – uważa Janina Paradowska.
 • 2015-03-12 10:47 | Wojciech

  przeciw

  W Polsce wybory odbywają się glosowaniem przeciw. Głosując na Panią Ogórek glosuję przeciw Komorowskiemu i innym niedorajdom
 • 2015-03-12 13:40 | abchaz

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  Pani Paradowskiej wydaje się ,ze Rzplita zyje wyborami i tzw kampanią.
  Rzplita nawet nie żyje zamiarem zakupu Tomahawków.
  Rzplita ,ta prawdziwa ,rzecz pospolita ,ma głęboko wiadomo gdzie ,luminarzy ,ich kampanie a nawet ich tomahawki.
  Smiem nawet myslec,że w tym samym miejscu pospolitacy mają publicystów.
  Zwłaszcza tych wyjatkowo zajadłych i wyjatkowo nudnych w tej zajadłości.
 • 2015-03-12 13:59 | Saurom

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  Czy Paradówska zapoznała się z programem poszczególnych kandydatów w końcu jeżeli Paradówska chciałaby się wypowiadać powinna to zrobić.

  No ale ja rozumiem, że przecież gdyby to Komorusio miał taki program jak Duda Paradówska mówiłaby o genialnym programie.
 • 2015-03-12 14:44 | maksymilian

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  A czegóż się Pani redaktor spodziewała w kraju, który z roku na rok zjeżdża w dół równi pochyłej na skali zidiocenia? Do czego zresztą w walny sposób przyczyniają się reprezentowane przez Panią media. Patrzę w ekran telewizora, a tam zamiast poważnej publicystyki i informacji ćwierćinteligenci w roli tuzów dziennikarstwa napuszczający na siebie posłankę Pawłowicz i posła Niesiołowskiego.
  Nieważne, że nic z tego nie wynika, ważne że mamy taką publicystyczną wersję Godzilla kontra Hedora.
  Otwieram "Politykę" a tam w zajawce podtytuł
  "Kandydaci na samobójców nie mogą się nachwalić Pendolino" - boki zrywać, jaki pyszny dowcip.
  Wspieracie od lat cały ten skompromitowany polityczno-medialny establishment, więc trudno się dziwić, że ogłupiały lud w odruchu zbrzydzenia łyka jakąś Ogórkową jako wybawienie, bo jest "młoda i ładna".
  Reszta ferajny zorientowawszy się, że Miller za ogórkową błazenadę miast od razu mieć wbity gwóźdź do politycznej trumny jedzie z tym koksem w najlepsze, też nie pozostaje w tyle i urządza nam casting osobliwości ku uciesze rozradowanych mediów.
  Smutne to i tragiczne, że całkowicie nijaki lelum polelum prezydent pan Jowialski, nie grzeszący ani charyzmą, ani samodzielnością ani żadną inną wybitniejszą się cechą, no może poza popisową gamoniowatością w kwestiach ogólnej ogłady - jawi się na tle całej tej niepoważnej menażerii jak wybitny mąż stanu.
  I na tyle nas niestety stać po 25 letniej wytrwałej pracy nad obniżaniem wszelkich standardów i ogłupianiem społeczeństwa, za co i również Pani Redaktor należy złożyć podziękowania.
 • 2015-03-12 16:17 | lonnol

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  Kampania nie jest taka zła, nasi władcy pokażą się z bliska narodowi, a w telewizorach będą z tego sympatyczne relacje. BTW telewizji, przez ostatnie tygodnie zauważyłem, że w programach informacyjnych Polsatu i TVN jakby próbowano zachować coś w rodzaju równowagi w ocenie kandydatów. Nie dotyczy to telewizji publicznej, bo tam faworyt i ulubieniec jest tylko jeden i oczywiście jest to Pan Prezydent. To niby drobiazg ale w Faktach pozwolono sobie pokazać, że Duda zjeżdża na nartach, a Pan Prezydent próbuje to robić. Również Polsat mnie zaskoczył, bo gdy z okazji Oscara dla Idy, Pan Prezydent miał przemowę, gdzie wspomniał o PISF i o ważnej roli tego Instytutu dla polskiej sztuki filmowej, to dziennikarz zamiast zakończyć na tym relację przypomniał, że Pan poseł Komorowski głosował przeciwko powołaniu PISF i to w koalicji z Samoobroną. Zwracam na to uwagę, bo wcześniej tego nie było. Może ktoś w Polsacie i TVN przełożył na chwilę wajchę i co np. miało wpływ na to, że notowania Pana Prezydenta spadły z 65% do 47% ale zaraz pewnie wszystko wróci do normy, no bo jak inaczej.
 • 2015-03-12 17:59 | bever

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  Rozbior Polski sie zbliza a tym razem bedzie polaczony z deportacjami polactwa na Sybir. Swiat pomolestuje w mediach Rosje a ona z Niemcami podzieli ten kawalek nieporozumien, niezgody, nieudacznikow, miesa armatniego, podludzi, zlodzieji samochodow i kurew, bekarta traktatow, polkolonii niewolnikow niezdolnych do zbudowania mocnego panstwa. Takie twory nie maja prawa istniec sa tepione. Niestety nikt w to nie wierzy. Jak nikt nie wierzyl w rozbiory i wojne z Hitlerem ktora, mowiono przyniesie zaglade.
 • 2015-03-12 19:21 | abchaz

  Bever dołuje

  DOŁUJE PRZESADNIE.
  Bez rozeznania.
  Na Sybir takie twory nie są już wywożone.
  Jakby bever miał jakiś rozumek,poza zaciekłoscią,to by takich bzdur nie wypisywał.
  USA nigdy swoich wiernych sojuszników nie opuszcza.
  Jak bever dla usów pracuje to wie o tym najlepiej.
  Irakowi kupuje helicoptery ruskie i kałasznikowy.
  Nam tez kupi zapewne jakieś bronie by przed Ruskim nie musieli my klękac.
 • 2015-03-12 23:53 | ara

  #bever: co do diagnozy się zgadzam w 110% ale nie sądzę, żeby ktoś chciał "rozbierać" RPjakiśtamnumer!!

  Zostawią tą RPjakiśtamnumer jako "bantustan" USA (albo coś o statusie PuertoRico bo określenie RP jako "52 stan USA" uważam, za dużą uprzejmość ze strony autorów tego określenia) albo jak Meksyk (w ramach NAFTA - JKM kiedyś marzył aby Polska podpisała NAFTA).
  A tak przy okazji: POZDRAWIAM i proszę o częstsze posty.
 • 2015-03-13 08:19 | takei-butei

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  Bardzo mi się podoba klęcznik do leżenia plackiem przed władzą PO, wygodny, wielofunkcyjny, zautomatyzowane dozowanie kadzidła i wazeliny. Dzięki takiemu klęcznikowi publicystyka Paradowskiej zyskała brawurową dynamikę.
 • 2015-03-13 09:33 | zolwiki

  To parada dziwolągów

  Pani redaktor ma rację. zolwiki.blog.pl/2015/02/17/parada-dziwolagow/
 • 2015-03-15 10:54 | Maksymilian trafił w sedno tarczy

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  Dołączam do podziękowań i zdrowia Poni Redachtór życzę.
 • 2015-03-15 18:05 | mixx

  Re:Paradowska: Ta kampania jest wyjątkowo niepoważna

  Niestety, obaj glowni kandydaci (Komorowski & Duda) prezentuja poziom wyjatkowo mizerny !!!