Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

putin sytuacja zawiła

(3)
2015-03-13 13:41 | toja1945

Temat Putin sytuacja zawiła
Moim zdaniem brak reakcji Rosji na amerykańską prowokację u jej granic jest wytłumaczalna tylko w jeden sposób: szef państwa nie ma możliwości działania, czy to z powodu stanu zdrowia, lub organizacyjnego.
Amerykanie zademonstrowali działanie z pozycji siły (dawniej na nieposłusznych wysyłali kanonierki, z żądaniami nie do odrzucenia, teraz czołgi).
Na czołgi u swoich granic Rosja powinna odpowiedzieć natychmiastową zamianą tych czołgów w kupę złomu. Tolerancja tego stanu rozzuchwali prowokatora.
Moim zdaniem, gdyby Putin miał zdolność i świadomość działania zareagował by natychmiast i skutecznie.
  • 2015-03-14 13:20 | Leszex

    Re:putin sytuacja zawiła

    Tylko kilka dni nie ma Władimira i jaka troska. Nawet Stanisłąw Ciosek się martwi, że teraz może być tylko gorzej. Zgodnie z powiedzeniem, że nigdy nie jest tak źle jak nam się wydaje. Rosjanie uważają Polaków za najbardziej wrogi naród po USA. Czy Państwo sie domyślają komu zawdzięczamy ten stosunek Rosjan do Polaków? A Czesi jadą do Moskwy by uczcić rocznicę zakończenia II wojny światowej i co spadnie im korona z głowy, no ale to nie nasze zmartwienie. I pomyśleć, że jeszcze niedawno Polska graniczyła z Królestwem Rumunii. Jak wówczas przebiegały takie spotkania? Jakie sprawy nurtowały oba przyjazne kraje? Za to teraz Prezydent Rumunii musiał podać rękę kilkudziesięciu naszym przedstawicielom. Takie ściskanie rąk uważam za przeżytek. To wprawdzie nie takie trudne jak braterski pocałunek ale przecież wtedy całowali się tylko wybrani i wielkich spędów nie było.

  • 2015-03-17 00:00 | Leszex

    Re:putin sytuacja zawiła

    Cytuję "Pojawił się i Putin i Prezes. Obaj zdrowi". Pozdrawiam