Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS pławi się w niemoralnym wzmożeniu

(6)
2015-03-16 13:08 | Artur
A prawo i sprawiedliwość też ma w dupie.
 • 2015-03-18 08:11 | wnukmarek

  Re:PiS pławi się w niemoralnym wzmożeniu

  Zgoda. Ale dokładnie w tym samym miejscu Platforma ma Obywatelskość.""
 • 2015-03-18 12:18 | Artur

  Re:PiS pławi się w niemoralnym wzmożeniu

  Prezes tej sekty zatrudnia w domu sprzątaczkę za unijne pieniądze przeznaczone na wynagrodzenia pracowników i asystentów posłów do Europarlamentu, czyli okrada Parlament Europejski ze środków publicznych na swoje prywatne potrzeby uważając tą sytuację za moralnie normalną. Za takie same ukradzione pieniądze zatrudnia dwie panie, które pudruję i malują tą kreaturę do wystąpień publicznych. Z pieniędzy publicznych opłaca ochronę swojej "bezcennej" osoby przed ewentualnym obrzuceniem jajami. Z publicznych pieniędzy opłacał pielęgniarki swojej chorej matki. Maniakalny złodziej i przestępca pod sztandarami "PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI". Wstyd i hańba.
 • 2015-03-21 14:15 | Kroczek

  Re:PiS pławi się w niemoralnym wzmożeniu

  Panie Arturze czy Pan te zarzuty może powtórzyć , udowodnić oraz się pod nimi podpisać..Zgodnie z polskim prawem istnieje tak zwana zasada domniemanej niewinności co wynika z kontytucji i K.P.K.

  Prowadzenia firmy, fundacji lub jakieś parti politycznej, musi być wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i podatkowymi co nawet w małych firmach jest wykonywane przez uprawnione księgowe. Księgi podatkowe podlegają ponadto kontroli biegłych księgowych. Jedynie mikro przedsiębiorstwa w Polsce niepodlegają tym rygorom lecz i tak za wszystko odpowiada właściciel firmy.W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nawet drobnych nieprawidłowości, jest wstrzymane dalsze dofinansowanie czy nawet zwrot już wypłaconych transzy.Taki los spotkał miedzy innymi PSL.
  Nie ma tutaj różnicy czy są to środki publiczne, z U.E., czy prywatne, gdyż jeżeli występują przychody lub koszty wszystko
  podlega kontroli państwa.

  Jedynie w wyniku kontroli odpowiednich jednostek kontrolnych np Urzędu Skarbowego, można stwierdzić jakieś uchybienia czy poważne nieprawidłowości, ale i w tym przypadku dopiero prawomocnym wyrokiem może nastąpić stwierdzenie winy osób odpowiedzialnych. Poza tym i sądy się mylą gdyż temida jest ślepa.

  Najwiekszym wykroczeniem przeciwko drugiemu człowiekowi jest jego pomówienie i niedanie mu szansy obrony.
  To tak jakby kogoś próbować zabić, wbijając mu nóż w plecy.

  Nazwanie kogoś w tym przpadku " maniakalnym złodziejem " to naprawdę wstyd i chańba przeciwko moralności, praworządności i demokracji.
 • 2015-03-28 12:40 | Artur

  Re:PiS pławi się w niemoralnym wzmożeniu

  2015-03-21 14:15 | Kroczek
  O wszystkich tych faktach czytam oczywiście z prasy. Ponieważ ze strony pisowskiej sekty nikt nie zaskarżył jawnie podpisanych autorów doniesień w odpowiednich sądach o zniesławienie i odszkodowanie, uważam je za prawdziwe. Banda zdeprawowanych złodziei. Wstyd i hańba.
 • 2015-03-28 20:51 | Kazimierz K

  Re:PiS pławi się w niemoralnym wzmożeniu

  Panie Arturze proszę o podanie autorów tych zacytowanych oskarżen, co i tak nie jest odpowiednim wytłumaczeniem.

  Jeżeli jakiś polityk, dziennikarz ma podstawy aby ujawnić jakieś przestępstwo lub niestosowne zachowanie, to czyni to zupełnie w innym sposób. Jeżeli ktoś coś powtarza , to również obowiązują go takie same zasady. To są podstawowe zasady państwa prawa, którego niestety w Polsce często brakuje.
  W Polsce od 7 lat rządzi w Polsce PO odpowiadając całkowicie za państwo, gdyż wraz ze swoim koalicjantem przejeła wszystkie stanowiska istotne dla sprawowania władzy. Z tego powodu zwolenicy tej partii nie mogą pisać i krzyczeć łapać złodzieja, tylko powinni żądać od PO aby tego złodzieja najpierw złapać, oskarżyć i prawnie osądzić.
  Zapraszam Pana Artura na forum dlaczego Polska traci rocznie około 20 mld zł z powodu wyłudzeń w podatku Vat.
  Tam można się wykazać prawdziwą odwagą szukania winnych tej sytuacji.