Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przejęzyczenie

(3)
2015-03-31 09:24 | wnukmarek
Wczoraj po Wiadomościach był wywiad z Panem Prezydentem B. Komorowskim. Oczywiście kampania i to co ostatnio, czyli euro. Sensownie o tym, że to społeczeństwo zdecyduje, że to gospodarka i ble ble. I teraz tekst prezydenta, że polska nie wejdzie do strefy euro bodajże w 2016, 2017 (tych lat nie jestem pewien), ale "ZNACZNIE WCZEŚNIEJ".
Starałem się jeszcze raz przesłuchać ten fragment, ale mimo usilnych poszukiwań nie znalazłem. Przycięto. Wszyscy wokół prezydenta czuwają!