Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

analiza rzezników

(1)
2015-03-31 09:25 | toja1945

W TVN24 (sterowany przez IPN) powtarzany jest program, w którym "specjaliści od Putina" z zaciśniętymi szczękami (widać na wizji) analizują Pana W.W. Putina w taki sposób, jak w rzezni analizuje się surowiec. nad nimi wysłani kilka dni temu rosyjscy i amerykańscy kosmonauci przy koniaku z tubki oceniają wykonanie przez Ukrainę postanowień z Mińska, zastanawiają się, czy przebrany ludzik, to znany im Wasil z Moskwy czy Wasilko z Kijowa i po uzgodnieniu informują, jeden Putina a drugi Obamę. I to mnie upewnia, że głupców nie sieją . A TVN24 powinna trzymać fason, a nie schodzić.