Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ekspoze Pani Premier Ewy Kopacz

(2)
2015-03-31 18:54 | toja1945

W TVN24 pokazano, jak Pani Premier Ewa Kopacz w ekspoze powiedziała "bez demagogii", że spełniła 50% programu wyborczego m.in. podwyższenie do 2% wydatków na zbrojenia. Zastnawiałem się dlaczego wciąż obrabia się Pana W.W. Putina "raz na twardo, raz na miękko, raz na czuło" i straszy nim Polaków. Okazuje się, że po to: aby Pani Premier Ewa Kopacz mogła pochwalić się sukcesem. A jak żłobki, przedszkola itd. Czy tu Pan W.W. Putin nie pomoże? No tu to na pewno "bez demagogii".