Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Choroba Alzheimera, Parkinsona, udary: czy jesteśmy gotowi by z nimi walczyć

(4)
Choroby neurodegeneracyjne będą wkrótce najczęściej występującymi dolegliwościami. Nie jesteśmy na to przygotowani.
 • 2015-04-05 20:42 | Rafał Reinfuss

  neurodegeneracja a utajone infekcje

  "Zapominała słów podczas wykładów i rozmów, nie pojechała na lotnisko, z którego miała polecieć na konferencję, coraz częściej gubiła się w znanym od lat otoczeniu."
  ==

  Takie i podobne objawy to codzienność osób chorych na neurologiczną postać boreliozy - choroby występującej powszechnie wokół nas, choroby która jest nadal kiepsko diagnozowana i bardzo kiepsko leczona w ramach publicznego systemu - zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach.
  Duża grupa osób chorych na boreliozę przechodzi przez wstępne diagnozy w rodzaju SM, SLA, ch. Parkinsona, ch. Alzheimera i inne. Dopiero odkrycie i WŁAŚCIWE leczenie faktycznej przyczyny - infekcji, przynosi u nich, nierzadko spektakularną, poprawę - tak funkcji poznawczych, jak i ogólnego stanu.
  Nie znamy dziś wszystkich przyczyn i mechanizmów wymienionych w artykule schorzeń neurodegeneracyjnych, natomiast z przekonaniem można powiedzieć, że notorycznie póki co bagatelizowane są znane tropy w tej kwestii - przewlekłe neuroinfekcje, w tym infekcje odkleszczowe takie jak borelioza i i jej koinfekcje.
  Więcej: http://facebook.com/borelioza.org
 • 2015-04-30 16:24 | Magdalena

  Re:Choroba Alzheimera, Parkinsona, udary: czy jesteśmy gotowi by z nimi walczyć

  Nie wszyscy wiedzą, ze NFZ refunduje zabiegi Gamma Knife, które leczą skutecznie parkinsona. Nieinwazyjny sposób leczenia parkinsona, padaczki i innych schorzeń.
 • 2015-05-24 16:51 | nijaka

  Re:Choroba Alzheimera, Parkinsona, udary: czy jesteśmy gotowi by z nimi walczyć

  czy rzeczywiście możemy liczyć na bezkosztowe leczenie w gamma kinfe, jakoś nie chce mi się wierzyć że takie leczenie może być darmowe?
 • 2015-05-30 11:07 | Magdalena

  Re:Choroba Alzheimera, Parkinsona, udary: czy jesteśmy gotowi by z nimi walczyć

  Na ich stronie jest informacja
  'Leczenie w Centrum Neuroradiochirurgii Gamma Knife w Warszawie jest bezpłatne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ."