Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cenzura w "Polityce". Czy, aby nie przesadna?

(4)
2015-04-16 20:35 | jobrave
  • 2015-04-16 20:58 | jobrave

Re:Cenzura w

Wiem, że to nie pierwszy wątek na ten temat, ale nie mam cierpliwości na to, by przeszukać 100 stron, żeby go odnaleźć, więc zakładam nowy.
    Nie tylko ja mam dość opieszałej moderacji, na niektórych blogach i cenzurowania według okrytych tajemnicą, kryteriów. Czy to ma związek z nadwrażliwością niektórych autorów, z jakimś godzeniem w miłość własną? Jeśli tak, to proszę wprowadzić aneks do regulaminu, że o autorach tylko dobrze, proszę też przy każdym punkcie regulaminu zamieścić obszerne wykładnie, ponieważ Czytelnicy, dyskutanci mają różne IQ (ja np. mam niskie) i mogą z tych ogólników nic nie zrozumieć, bo niby jest napisane, co można, a czego nie można, ale według mnie, w praktyce wygląda, to inaczej.
    Czy "otake Polske" walczył Pan Redaktor Adam Szostkiewicz? Już bardziej liberalna jest bratnia "Polityce", "Gazeta Wyborcza" - bez porównania większa tam tolerancja. Owszem mogą mi Państwo odpowiedzieć: "Nie podoba ci się, to wal się na ryj", ale to było nieładnie, bo jestem prenumeratorem. Może jednak przyśpieszyć, te moderacje i stosować się do regulaminu, tzn. - Wy się stosujcie.
  • 2015-04-16 23:21 | camel

Eee tam, wolność słowa to piękna idea, ale w Polsce jest jeszcze na nią dużo za wcześnie. Społeczeństwo "nie dorosło". Zobacz np. jak jednostronnie przedstawiany jest amerykanski atak na Rosję - towarzyszy mu wypracowana "liturgia słowa", tak zastanawiająco jednorodna w całej przestrzeni medialnej. Zawsze to jest "aneksja Krymu", zawsze też... zresztą każdy sam to widzi. Zastanawiające jest tylko aż tak wielkie podobieństwo tekstów na te tematy, w tak niby "pluralistycznych" mediach. Mysiej już nie ma, ale COŚ tam jest z pewnością.
  • 2015-04-27 17:10 | Atlanta

Mysiej juz nie ma... ale sa osoby, ktore w swoich rekach trzymaja media !