Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawdziwa twarz Eda Milibanda

(8)
Szef Partii Pracy Ed Miliband jest dziś najmniej popularnym liderem opozycji w brytyjskiej historii. Ale za miesiąc może już być premierem.
 • 2015-04-20 12:58 | DangerouslyLeftCherryBlossom

  A co do finału- sam sobie wróżysz kłopoty takimi żałosnymi artykułami, Panie Ostrowski.

  W debacie między liderami partii Pan Milliband mówił o tym, że przez 2 lata nowo przybyły imigrant nie będzie mógł korzystać z zasiłków w Zjednoczonym Królestwie, co słusznie (podobnie jak podobne obostrzenia wobec imigrantów) zostało skrytykowane przez rewelacyjne trzy liderki (SNP, Plaid Cymru i Zielonych) biorące udział w debacie jako strach przed UKIP 3 głównych partii w Westminsterze. Pisz Pan dalej, a mi wystarczy, że wykupię cyfrową prenumeratę Polityki 3 razy do roku.
 • 2015-04-21 08:49 | Andrzej

  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  Jeśli wygra, to nie będzie pierwszy premier W. Brytanii o żydowskich korzeniach. Disraeli w XIX w. był ulubieńcem królowej Wiktorii.
 • 2015-04-21 20:48 | michrich

  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  Jeśli wygra, to nie będzie pierwszy premier W. Brytanii o żydowskich korzeniach. Disraeli w XIX w. był ulubieńcem królowej Wiktorii.
  Ku rozczarowaniu Andrzeja
  Ale miejmy nadzieje ze nie wygra bo to lewicowy demagog
 • 2015-04-22 16:08 | jakowalski

  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  Idea UE jest taka, że nie można w UK traktować obywateli innych krajów Unii gorzej niż obywateli UK. A więc UK musi opuścić UE, aby móc zacząć dyskryminować Polaków. Poza tym, to skandalem jest, że rząd RP i prezydent RP nie protestują przeciwko tym planom dyskryminacji Polaków w UK i przeciwko obecnej nagonce na Polaków w UK. Przecież już dziś powinien rząd Polski zacząć kontrole podatkowe w brytyjskich firmach działających w Polsce, jako ostrzeżenie przeciwko dalszej wiktymizacji Polaków w UK. Przydało by się też usunięcie kilku dyplomatów brytyjskich z Polski, n.p. za szpiegowanie oraz przetrzymywanie na granicy polskiej osób legitymujących się brytyjskimi paszportami. Przecież UK nie jest w Szengen!
 • 2015-04-22 16:50 | _sens

  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  Przypomina mnie się jak to dosyć niedawno polskie władze oddały swe finnanse w ręce pewnego żydowskiego jegomoscia bez obywatelstwa polskiego.
 • 2015-04-23 12:40 | B. W. Tabor

  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  Dobra Kozak vel Marion Kozak (też znana jako Maria Kozak) to chyba jednak nie babcia Eda Milibanda lecz jego matka. Babcią była Bronisława z d. Landau.
 • 2015-04-23 13:13 | michrich

  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  zgłoś do usunięcia
  2015-04-22 16:08 | jakowalski
  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  Idea UE jest taka, że nie można w UK traktować obywateli innych krajów Unii gorzej niż obywateli UK. A więc UK musi opuścić UE, aby móc zacząć dyskryminować Polaków. Poza tym, to skandalem jest, że rząd RP i prezydent RP nie protestują przeciwko tym planom dyskryminacji Polaków w UK i przeciwko obecnej nagonce na Polaków w UK. Przecież już dziś powinien rząd Polski zacząć kontrole podatkowe w brytyjskich firmach działających w Polsce, jako ostrzeżenie przeciwko dalszej wiktymizacji Polaków w UK.


  ***z honorem
  W koncu Polacy maja wlasny demokratycznie zadzny kraj. Na znak protestu powinni zaprzestac osedlanie sie w UK.
 • 2015-04-26 13:55 | Klara

  Re:Prawdziwa twarz Eda Milibanda

  Dobra Jenta Kozak (Marion Kozak) urodzona w Czestochowie to matka a nie babka Davida i Edwarda Miliband (patrz: http://en.m.wikipedia.org/wiki/Marion_Kozak , oraz: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1195009/David-Miliband-thanks-Poles-saving-Jewish-mother-Nazi-oppression.html ).