Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mariusz Janicki poleca najnowszy numer POLITYKI

(2)
Czy wyborcy Platformy Obywatelskiej mogą być zbawieni?
 • 2015-04-21 18:59 | abchaz

  miłej lektury

  Dla kazdego coś idiotycznego.
  Sorry to sie najlepiej sprzedaje...
 • 2015-04-21 20:51 | Leszex

  Re:Mariusz Janicki poleca najnowszy numer POLITYKI

  Dopiero jutro przeczytam papierową Politykę. Może w tym numerze znajdę odpowiedzi na swoje pytania w sprawach sojuszy, bezpieczeństwa i zakupu broni. Mielec, Świdnik, Łódź to miejsca w których jest lub będzie możliwość produkowania helikopterów bojowych. Polscy pracownicy, zagraniczny kapitał lub jak ktoś woli odwrotnie. Można by nie zauważyć albo nie zajmować się sprawą przetargu gdyby nie ogromne pieniądze, miliardy dolarów czy też euro, bo przecież złotówkami nie zapłacimy. Obcy kupili polskie zakłady zbrojeniowe nie po to żeby stracić ale by na tym interesie zarobić. Tak się ciągle składa, że oni zarabiają, a polscy obywatele muszą za to zapłacić. Bardzo dużo zapłacić za bezpieczeństwo, hipotetyczne bezpieczeństwo, bo niestety nikt nie gwarantuje, że realne. Politycy zawierają sojusze, które maja gwarantować bezpieczeństwo. Broń, którą kupujemy ma nam zapewnić bezpieczeństwo. Jest droga bo musi być nowoczesna. Rakiety mają być w 2018 roku. Czy do tego czasu będziemy bezpieczni? Czy teraz kupione rakiety będą nowoczesne w 2018 roku? Przeciw komu zamierzamy ich użyć w 2018 roku lub później? Jeszcze niedawno byliśmy otoczeni przyjaznymi państwami. Co takiego się wydarzyło, że musimy szybko się zbroić? Pytań jest wiele, odpowiedzi nikt nie udzieli. Sojusze i broń nie rozwiążą tych dylematów. Kiedy urodzą się mądrzy i odważni politycy, a polski przemysł będzie mógł wyprodukować nowoczesny sprzęt bojowy, zamieszania z przetargami nie będzie.