Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Leszku, poprzyj Bronka!

(2)
2015-04-22 19:02 | Zofia
Miller tylko popiera, wchodzi w koalicje, byl juz ze wszystkimi partiami. Ciagle walesa sie po sejmie i gnoi lewice. Ogorek nie musi zalowac odejscia Millera. Sa inni mlodzi ludzi, ktorzy powinni odbudowac prawdziwa lewice a nie ciagnac dalej z tymi starymi skorumpowanymi przezytkami.
  • 2015-04-23 10:34 | 33mas18

    Re:Leszku, poprzyj Bronka!

    Prof. Hartman ma rację. Lider SLD powinien być żywotnie zainteresowany zablokowaniem drogi do władzy i w maju panu Dudzie, i w jesieni Bezprawiu i Niesprawiedliwości, czyli Jareczkowi Genetycznemu Mścicielowi Duckczyńskiemu. Czyli po tym, jak wzorem herszta sPISku odmówił stawienia się na ringu wyborczym osobiście, i wystawił rezerwistkę M. Ogórek, teraz Miller powinien przyznać się do tego błędu i ogłosić, że Sojusz popiera prez. Komorowskiego. Zresztą podobnie powinni postąpić liderzy większości partii opozycyjnych. Bo w interesie żadnej z nich nie leży prezydentura Dudy.