Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

POLITYKA liderem sprzedaży wśród tygodników opinii

(1)
 • 2015-04-22 20:19 | JanKalema

  Liczby i fakty

  Gratuluję Polityce wyników sprzedaży. Sam przyczyniam się zresztą nabywając jej postać cyfrową. Niestety nie zmienia to faktu, że Pismo dziadzieje, strasznie! Proszę wskazać mi choć jeden wartościowy artykuł.
  W maju wybory, ważne!, czy lichy wybór haseł wyborczych to aby nie poziom Faktu czy SE.
  Autorzy w większości nijacy, poziom dla ćwierćinteligentów.
  Przykro mi lecz rozważam rezygnację. Życzę pilnego podwyższenia poziomu, komplementów, nawet wymuszonych, nie będzie.
  eS