Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zwolnienia z podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców we Wrocławiu

(2)
2015-04-24 12:19 | teo37074
Myślisz o założeniu własnej firmy we Wrocławiu i szukasz możliwości wsparcia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Miasto Wrocław oferuje zwolnienie z podatku od nieruchomości. Można je uzyskać nawet na 5 lat!

Kto może skorzystać ze wsparcia?
Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą w mikroprzedsiębiorstwach lub małych przedsiębiorstwach na terenie Wrocławia.

Jakie są warunki skorzystania z ulgi?
• prowadzenie działalności gospodarczej nie dłużej niż 12 miesięcy
• złożenie wniosku
• posiadanie siedziby na terenie Wrocławia
• prowadzenie działalności gospodarczej w nieruchomości objętej zwolnieniem przez cały czas jego trwania

Wnioski przyjmowane są na bieżąco. Wejdź na stronę http://www.wroclaw.pl/zwolnienie-z-podatku-od-nieruchomosci, by dowiedzieć się więcej.
Skorzystaj ze wsparcia i już dziś zacznij rozwijać swoje przedsiębiorstwo!
  • 2016-11-13 18:02 | Kazimierz K

    Re:Zwolnienia z podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców we Wrocławiu

    Jest to raczej reklama miasta a nie kompleksowy pomysł na dobrą zmianę. Taką dobrą zmianą i rzeczywistym wsparciem polskiej przedsiębiorczości byłoby zróżnicowanie stawek podatkowych od nieruchomości w zależności od lokalizacji lokalu w danej miejscowości w którym jest prowadzona działalność gospodarcza. Niestety chociaż samorządowcy mają taką możliwość, najczęściej wszystkim ustalają taką samą stawkę, bez rozróżnienia czy dotyczy to ścisłego centrum czy peryferii miejscowości. Ta sprawa nie dotyczy tylko dużych miast lecz i gmin gdzie również obowiązują te same zasady. Jak tutaj mówić o wyrównywaniu szans czy możliwości sprostania konkurencji zagranicznej.