Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim Philby: Potrójny szpieg?

(1)
Jak to się stało, że świetnie wykształcony Brytyjczyk z arystokratycznej rodziny został radzieckim szpiegiem? W najnowszej powieści Robert Littell opisuje młode lata Kima Philby’ego – najsłynniejszego szpiega XX wieku.
 • 2015-04-24 12:58 | TokRR

  Dno i tona mułu!

  Żałosna próba kreowania Philbiego na jakiegoś bohatera tylko dlatego że był żydem.

  Biorąc pod uwagę autora to książka niewątpliwie jest równie obiektywna co saloonowy bestseler żony Tuska albo wspomnienia żony Bolka.
  Jeśli autor choćby w jednym zdaniu porusza temat Giblartarskiego epizodu z życia tego "superszpiega" i próbuje rozważać korzyści jakie odnieśli Rosjanie Brytyjczycy i Amerykanie po śmierci gen. Sikorskiego to zmienię opinię o nim.
  Natomiast jeśli książka jest jedynie zbiorem internetowych plotek, i streszczeniem kiczowatych filmów o Jamesie Bondzie, to znaczy że mam rację.