Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wygaszacze i podpalacze

(1)
2015-04-25 11:00 | 33mas18
Poważni publicyści w tak poważnym jak POLITYKA tygodniku muszą trzymać na wodzy swe temperamenty. Ich koledzy po fachu ze szmatławców OdRzeczy, W Matni, Gazety Antypolskiej, etc., ponoć niepokorni (wobec rozumu) nie krępują się niczym, naśladując swego idola herszta sPISku i całą czeredę jego heroldów, od Hofmana po walczącego z nim o palmę pierwszeństwa w pomiataniu ludźmi władzy III RP Masztalerza. To co kacza mafia ze wsparciem słuchaczy radia zbieraczy grzybów itp. mediów wyczynia, w dążeniu do powrotu dyktatury tzw. starszego bliźniaka, to dowód że oni wszyscy NIE ZASŁUŻYLI NA DEMOKRACJĘ. Modlą się o przywrócenie wolnej Polski, określają prezydenta Komorowskiego jako komucha lub świnię (Legutko), a na Bemowie panią Gronkiewicz-Waltz jako Putina w spódnicy, T. Mazowieckiego nie chcą jako patrona ulicy… Lada chwila także Wł. Bartoszewskiego sPISkowcy obrzucą stekiem pomyj, bo przecież On, jako Człowiek Kompromisu, był zaprzeczeniem wszystkiego co czyni kacza mafia i inni prawicowi ekstremiści. I te wezwania do zmiany obecnego ustroju, rzucane m.in. przez większość kandydatów na znokautowanych w majowych wyborach. Czyżby oni chcieli przywrócić tzw. socjalizm? Ich recepty na udoskonalenie kapitalizmu i gospodarki rynkowej są równie absurdalne, jak marzenia Duckczyńskiego o przekształceniu Polski w jego folwark czyli Kaczygród.