Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bez littości

(1)
2015-04-26 22:50 | 33mas18
Daniel Passent, jak zawsze słusznie, świetnie punktuje wybryki przemysłu pogardy, jego reakcję na śmierć Władysława Bartoszewskiego. Cieszę się że to określenie (przemysł pogardy) jest na tym forum uznane za cenzuralne. Przynajmniej u tego Autora, przecież arcymistrza felietonu. Jednak co wolno wojewodzie, to nie tobie (tu: mnie) smrodzie. Nie porównuję trafności ani stylu mojej krytyki pod adresem przemysłu pogardy z tekstem D. Passenta. Ale pozwolę tu sobie powtórzyć to, co dopisałem do artykułu ZIOBRO PRZED TRYBUNAŁ, a co zostało uznane za naruszenie netykiety: „To co kacza mafia ze wsparciem swych faryzejskich propagandystów wyczynia, w dążeniu do powrotu niechlubnej IV RP to dowód, że oni wszyscy NIE ZASŁUŻYLI NA DEMOKRACJĘ. Modlą się o przywrócenie wolnej Polski, prezydenta Komorowskiego określają jako komucha lub świnię (Legutko), a na Bemowie panią Gronkiewicz-Waltz jako Putina w spódnicy, T. Mazowieckiego nie chcą jako patrona ulicy… LADA CHWILA TAKŻE WŁ. BARTOSZEWSKIEGO SPISKOWCY OBRZUCĄ STEKIEM POMYJ, BO PRZECIEŻ ON, JAKO CZŁOWIEK DIALOGU I KOMPROMISU, BYŁ ZAPRZECZENIEM WSZYSTKIEGO CO CZYNI KACZA MAFIA I INNI PRAWICOWI EKSTREMIŚCI”. Jak widać nie pomyliłem się, trafnie przewidziałem reakcję wiadomych, wrażych środowisk, na śmierć Wł. Bartoszewskiego.