Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WŁOSZCZOWSKA & HAYWOOD podczas koncertu finałowego 8. FESTIWALU PERŁA BAROKU - KONCERTY MISTRZÓW

(1)
2015-05-01 18:52 | majasanti
Znakomity recital Marii Włoszczowskiej i Sama Haywooda zakończy 8. Międzynarodowy Festiwal Perła Baroku – Koncerty Mistrzów. Skrzypaczka Maria Włoszczowska ukończyła z wyróżnieniem Royal College of Music w Londynie w klasie Maxima Vengerova , jest m.in. finalistką Young Classical Artist Trust 2014 i laureatką 5 nagród specjalnych na Międzynarodowym Konkursie im.Wieniawskiego. Sam Haywood to jeden z najlepszych kameralistów europejskich. Ten wybitny pianista na stałe współpracuje m.in. ze Stevenem Isserlisem i Joshuą Bell'em. Prywatne koncerty grał m.in. dla Hilary Clinton i Księżnej Diany.
21 czerwca, g.19. Bazylika Świętej Trójcy w Kobyłce. WSTĘP WOLNY

MIEDZYNARODOWY FESTIWAL PERŁA BAROKU TO WYDARZENIE NIEZYWKŁEJ RANGI, GOSZCZACE TYLKO WYBITNE INDYWIDUALNOSCI ARTYSTYCZNE, NIEZALEŻNIE OD WIEKU I STYLU MUZYCZNEGO. MINIONE EDYCJE OBEJRZAŁO PONAD 30TYS LUDZI.

MECENAS FESTIWALU :
AUTO NOBILE Autoryzowany Dealer Forda
Partnerzy:
El-Trans, PGE dystrybucja o.Warszawa, A.M.M. Mazurek,
Hotel Gregory, Centrum Ogrodnicze Kalisiak,
patronat honorowy nad Festiwalem Perła Baroku:
Arcybiskup Henryk Hoser
Burmistrz Robert Roguski
Współfinansowano ze środków Miasta Kobyłka


Współpraca: RMF Classic
Patroni medialni:
magazyn Charaktery, magazyn Top Guitar, magazyn Businesswoman&life,
Cogito, Niedziela, Idziemy, Turystyka24.tv,
Radio Warszawa, Radio Fama, Moja Gazeta Regionalna, Fakty wwl,