Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bianco Fiore - mistrzowski chillout na 8.Międzynarodowym Festiwalu PERŁA BAROKU

(1)
2015-05-05 22:14 | majasanti
18 czerwca, podczas 8.Międzynarodowego Festiwalu PERŁA BAROKU - KONCERTY MISTRZÓW wystąpi zespół BIANCO FIORE. Ten Consort fletów prostych specjalizujący się w wykonawstwie muzyki renesansu i baroku zdobył m.in. GRAND PRIX i trzy złote Harfy Eola na ogólnopolskim konkursie Muzyki Dawnej „Schola Cantorum” w Kaliszu, I Nagrodę i najwyższe wyróżnienie „Suma cum laude” na Europejskim Festiwalu w Neerpelt w Belgii, oraz I Nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Muzyki Dawnej w Malborku.
Nie dziwi zatem fakt, że dołączą do artystów, których zechce zaprezentować swojej publiczności twórca i dyrektor festiwalu Anna Szarek-Lisiewicz. Wybiera ona bowiem z najwyższej światowej półki i proponuje zawsze wybitne interpretacje. Międzynarodowy Festiwal PERŁA BAROKU – KONCERTY MISTRZÓW gościł już zdobywców nagród Grammy, Midem, Diapason d'Or i wielu innych. Koncerty obejrzało dotąd ponad 30 tys ludzi. A wstęp pozostaje BEZPŁATNY. To dzięki sponsorom. Impreza jest FANTASTYCZNA. Dziękujemy!

MECENAS FESTIWALU 2015 : 
AUTO NOBILE Autoryzowany Dealer Forda 


Sponsorzy i Partnerzy: 
El-Trans, PGE dystrybucja o.Warszawa, A.M.M. Mazurek, 
Hotel Gregory, Centrum Ogrodnicze Kalisiak, 
patronat honorowy nad Festiwalem Perła Baroku: 
Arcybiskup Henryk Hoser  i Burmistrz Robert Roguski 
Współfinansowano ze środków Miasta Kobyłka 

Współpraca: RMF Classic 
Patroni medialni: 
magazyn Charaktery, magazyn Top Guitar, magazyn Businesswoman&life, Cogito, Niedziela, Idziemy, Turystyka24.tv, 
Radio Warszawa, Radio Fama, Moja Gazeta Regionalna, Fakty wwl.