Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nagrody Architektoniczne POLITYKI – nominowana piątka

(2)
To był chyba najlepszy rok polskiej architektury od wielu, wielu lat. Świadectwem jest finałowa piątka Nagrody Architektonicznej POLITYKI – obiekty, z których każdy bez wyjątku zasługuje na uznanie i budzi zachwyt.
  • 2015-05-13 21:04 | Jestem_z_Gdańska

    Teatr szeksiprowski

    GTS to jakieś nieporozumienie. Mówię od strony osoba, która pracowała przy scenie. Dźwięk okropny, ale najgorsza jest widownia. Z bocznych balkonów mało co widać, przeszkadzają barierki i słupy. Już na starcie ze sprzedaży odpada ok. 250 miejsc, co jest ogromną liczbą, bo sama sala nie jest duża. No i nie ma innej, to jedyna, na której Teatr "zarabia". Póki co GTS przynosi same straty, delikatnie zarabiają tylko na koncertach. Z zewnątrz dużym minusem jest brak wyraźnie zaznaczonego wejścia. Goście najczęściej robią kółko wokół budynku, zaglądają do wejścia dla pracowników, błądzą po dziedzińcu... Główne wejscie wygląda jak wjazd do podziemnego parkingu :/
  • 2015-05-15 15:03 | Patryk

    Re:Nagrody Architektoniczne POLITYKI – nominowana piątka

    Dla mnie liczą się NOSPR w Katowicach i filharmonia w Szczecinie - dwie świątynie muzyki, obie świetne architektonicznie, a przynajmniej jedna (tę znam) genialna akustycznie (NOSPR). Szacunek za realizację w Rumii - przykład wart naśladowania.