Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

DEBATA

(3)
2015-05-17 22:23 | o_Onufry
Umiłowani Siostry i Bracia!
Debatę wygrał KOMOROWSKI! To było do przewidzenia. Pacynka czy kukiełka - jak mawiają o Dudzie - był grzeczny... I tyle. Wypunktował przeciwnika Komorowski "internetem". Trzeba uważać co się klepie w zależności od koniunktury.
To taka uwaga również do naszej lokalnej elity. Szkoda że niektóre referaty partyjne z czasów jak się było w POP PZPR nie da się już odtworzyć. No ale tylko krowa nie zmienia poglądów...
Tyle że krowa przy zmianie nie spada z pozycji stojącej w klęczącą.
  • 2015-05-17 22:55 | 33mas18

    Re:DEBATA

    Też sądzę, że Br. Komorowski wypadł lepiej. Ale może to nasze wrażenie wynika z naszej sympatii do niego? Oby jak najwięcej Polaków wyciągnęło z tej debaty właściwe wnioski: żeby ci obojętni, leniwi, którzy tydzień temu machnęli na wybory ręką, 24 maja poszli do urn i oddali głosy na obecnego prezydenta. I żeby patrzący na Komorowskiego z niesmakiem, teraz dostrzegli w nim męża stanu, który przewyższa Dudę pod każdym względem. Co do Dudy, mnie oburzył szczególnie jego brak jasnej odpowiedzi na pytanie o Smoleńsk. To jeden z wielu skandali w całej jego kampanii. No i może Polacy wezmą pod uwagę wypowiedź Br. Komorowskiego że on, żarliwy katolik, pozostawia ludziom prawo wyboru na temat in vitro. A Duda swój pomysł karania lekarzy za stosowanie in vitro usiłował zasłaniać autorytetem JP II. I na uwagę prezydenta, że asystentka Dudy mówiła o kamieniowaniu kobiet za in vitro, pretendent karykatury prawa i sprawiedliwości nie był łaskaw jej skarcić, dowodząc, że każdy ma prawo do własnej opinii. A więc my normalni Polacy, nie pozbawieni przez propagandę spiskową rozumu, mamy opinię: że miejsce Dudy nie w Belwederze, a w kruchcie. Bagatelizując sugestię swej asystentki o kamieniowaniu kobiet za in vitro, Duda okazał bezgraniczną pogardę: a)dla Polaków w ogóle; b)dla kobiet; c)dla prawa i sprawiedliwości.
  • 2015-05-17 23:40 | mart5000

    Ciagle 20 % Polaków nie ma swego reprezentanta

    W tych wyborach i pewnie w następnych w Polsce nie ma lewicy, Prawdziwej lewicy Nowej partii Pracy , nie ma tez Kandydata na Prezydenta , który ludzi pracy- nas, rzemieślników, robotników i małych przedsiębiorców będzie reprezentował i to jest wielka tragedia POLSKI.