Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drugie starcie Komorowskiego i Dudy – cytaty z debaty

(2)
2015-05-21 22:28 | 33mas18
Tłuszcza fanów karykatury prawa i sprawiedliwości, zbierająca się wokół studia TVN przed debatą, i przy wyjeździe obu dyskutantów, uwidacznia przemożną chęć tych środowisk, aby przejąć władzę SIŁĄ! Bo drogą pokojową wydaje się to niemożliwe. Ten tłum byłby gotowy znokautować Br. Komorowskiego, chyba nawet borowcy mieliby trudności z jego obroną.
Co do debaty: wspaniale prezydent Komorowski parokrotnie wytykał rywalowi, że on ma pomysły rodem ze średniowiecza. Słusznie żądał od niego przeprosin za jego łgarstwa wobec siebie, powtarzane na oczach milionów telewidzów. Zręcznie punktował idiotyzmy Dudy we wszystkich kwestiach, od gospodarki i spraw społecznych, przez średniowieczne pomysły karania za in vitro, aż po forsowanie horrendalnej tezy o zamachu na Lecha Kaczyńskiego. Końcowe słowa Dudy, że Polska nie chce prezydenta wymachującego ludziom pięściami, to wobec Br. Komorowskiego szczyt arogancji, buty, chamstwa, draństwa, odwracania kaczki trzewiami i ogonem. Symbolem wymachiwania ludziom pięściami jest przecież partia tego pretendenta do prezydentury, z jej szefem na czele. A Br. Komorowski jest jednym z najbardziej pokojowych polskich polityków!