Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Według ostatecznych wyników PKW po podliczeniu 100 proc. danych ze wszystkich okręgów Andrzej Duda otrzymał 51,55 proc. głosów, Bronisław Komorowski – 48,45 proc. Nowy prezydent zostanie zaprzysiężony prawdopodobnie 6 sierpnia.
  • 2015-05-24 23:22 | lusia24

Re:Exit poll: Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie

Nie mam już prezydenta. Duda to najgorsze co się mogło Polsce wydarzyć. Nie potrzebuję zgody, nie ma i nigdy nie będzie porozumienia między ludźmi rozumnymi i rozsądnymi a ludźmi PiSu. Na szczęście w wewnętrznej emigracji jestem wyćwiczona. Telewizji gdy będą pokazywać Dudę oglądać nie muszę. Dla mnie Duda nie istnieje.
  • 2015-05-24 23:24 | 33mas18

Ta tragedia bedzie Polske zbyt wiele kosztowac. Za ten skandal odpowiada takze Miller i koalicyjne PSL. A miliony warifow ktorZy glososali na AD, zawioda sie na nim szybciej niz mysla. Koniec polskiej demokracjj i wolnosci. Wracamy do sredniowiecza. Przy terrorze spiskiwcow, sfan wojenny gen. WJ byl niczym.
  • 2015-05-25 11:50 | arki

Emigracja to szansa proszę z niej skorzystać.
  • 2015-05-25 18:14 | joanna kopytowska

Wydaje mi się że dobrym i jedynym sposobem na PIS I JEGO POMYSŁY ZBAWIANIA POLSKI NA SIŁĘ mógłby być USTAWOWY OBOWIĄZEK UCZESTNICZENIA W GŁOSOWANIU , tak jest chyba w Beneluxie , bo nowego Prezydenta mamy dzięki głosom połowy spośród 55% uprawnionych do głosowania czyli nawet o 5 % poniżej ilości wszystkich zwolenników Pisu / no tak - 55 % frekwencja czyli głosowało połowę uprawnionych do głosowania wyborców, 50 % z tej połowy zafundowało nam strach o przyszłość w Europie i chaos w gospodarce .
  • 2015-05-25 21:12 | Podlasie2012

No to teraz trzeba jeszcze złodzieji z PO odesłać do Wronek.Niech żyje Polska.
  • 2015-05-25 21:37 | jakowalski

I co w tym złego czy dobrego?
  • 2015-05-25 21:52 | Jerzy z O.

Ale wyrównana walka wyborcza. Dla nieznającej umiaru TVN oczywiście klęska Komorowskiego, którą sam nie wiem dlaczego przeczuwałem od jakiegoś czasu. Sądzę, że były prezydent dostał za dużo "pocałunków śmierci". Byli politycy SLD, dziennikarze celebryci ze sztyletem w ręce, ostentacyjnie stronnicze media , z Polityką na czele, byli sportowcy czy aktorzy. Za dużo i zbyt nachalnie pytali lud dlaczego nie je ciasteczek. Wygrany i przegrany nie z mojej bajki, ale ich wystapienia po ogłoszeniu wyników, już na dobrym poziomie. Jak sobie przypomnieć przegranego Wałęsę z 1995 roku i to co później zmalował, to różnica ogromna.
  • 2015-05-25 22:05 | wiertel

Elekt ładnie mówi o zgodzie. W sumie trochę dziwnie słuchać ludzi PiSu mówiących o potrzebie łagodzenia podziałów. Jak gdyby nie mieli wielkiego wkładu w ich pogłębianie.
    Ale może to w ten sposób chcą się prezentować do następnych wyborów.

Jeśli człowiek ostrzega innych, że podejrzany typ trzyma za plecami nóż i ten wyciągnie pustą rękę. To jak tu nie uznać ostrzegającego za niepoważnego alarmistę?

A na razie ładnie mówi. Jak w czasie dotychczasowej kampanii. Też dobrze się prezentował. Zmiana na stanowisku nie odmienia Polski. Od tego nie będzie cudów. Nie będzie też tragedii.
  • 2015-05-27 23:00 | REDAKCJA

Jaką drogą bedzie podążać Polska , ano to już widać a raczej słychać , zaraz zza pleców Dudy wychyla się upiory Czwartej Rzeczypospolitej i rozpocznie się polowanie na ,, czarownice ,, , to można przeczytac i w Gazecie Polskiej jak i wpisów takich jak ten powyżej . Dla Polski i normalnych Polaków nastąpi czas w którym Kraj cofnie się do epoki sredniowiecza i to nie do Kochanowskiego i Reja ale do Świetej Inkwizycji !