Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przekręty na podatku VAT: studenci jako słupy

(4)
Z badań wynika, że dla większości studentów ważniejsze jest, żeby praca była dobrze płatna, niż aby była legalna. Kandydatów do przestępczej działalności rekrutuje się więc często na uczelniach.
 • 2015-05-28 18:11 | lecher

  słupy

  Dlaczego nie pociągnie się do odpowiedzialności autorów i twórców takiego bubla prawniczego jak ustawa o VAT ? Czyż to nie jest sabotaż przeciwko Państwu. ? Czy to nie celowe działanie stwarzanie wadliwego prawa umożliwiającego oszustwa ?
 • 2015-05-28 18:33 | jakowalski

  Re:Przekręty na podatku VAT: studenci jako słupy

  lecher
  Nie dość, że VAT jest podatkiem z definicji niesprawiedliwym (najbardziej uderza on bowiem w najuboższych) to ogranicza on konsumpcje, przez co generuje on bezrobocie i wciąga on gospodarkę w spiralę pogłębiającej się recesji, co obecnie obserwujemy praktycznie w każdym państwie, które wprowadziło ten idiotyczny a mocno szkodliwy podatek. Ponadto sama jego natura, czyli zwalanie od niego pośredników, powoduje, że generuje on to wielkie podziemie gospodarcze, oczywiście ze szkodą dla gospodarki i społeczeństwa.
 • 2015-05-28 20:47 | abchaz

  Re:Przekręty na podatku VAT: studenci jako słupy

  porwało..
  Z 1990 .Najlepszy przyjaciel ofiarował mi pozycję dyrektora w jego spółeczce szpagatowej.
  Wrodzona skromnośc nie pozwoliła mi z tej propozycji skorzystac.
  Skorzystał inny jego przyjaciel.Ze skutkiem podobnym jak opisywany.
  Minęło 25 lat.
  Rzplita rozkwita pomimo,czy wbrew ,systematycznemu sabotowania tego procesu przez naszą umiłowaną klasę polityczną.
  To krzepi.
 • 2015-05-29 09:25 | jakowalski

  Re:Przekręty na podatku VAT: studenci jako słupy

  Errata:
  Oczywiście powinno być: sama jego natura, czyli zwalnianie od niego (VAT-u) pośredników, powoduje, że generuje on to wielkie podziemie gospodarcze, oczywiście ze szkodą dla gospodarki i społeczeństwa.