Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

(13)
Nieprzeprowadzanie zmian ustrojowych, dopóki prezydent elekt nie obejmie władzy, oznacza, że chciałby zacząć rządzić już dziś. Co byłoby jednak niekonstytucyjne.
 • 2015-05-29 15:32 | slima11

  elekt

  Władza ,mądrych ogłupia ,uczciwych deprawuje.Zrozumieli to Jankesi i mają dwie kadencję.Są jednak przypadki ,że władze dostają przypadkowo ,i głupi i w pewnym sensie nieuczciwi,.
 • 2015-05-29 15:42 | Kabaret Odjazdowy

  Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Propozycja jest aby rząd lekarki z przychodni zawiesił działalność do wyborów parlamentarnych podobnie jak ustępujący prezydent Komorowski zawiesił wszelaką aktywność na kołku. Tego rodzaju przesłania nijakiego elekta Andrzeja D. nie wróżą nic dobrego. Najbardziej się bowiem boją referendum wrześniowego w sprawie JOW, boją się tego referendum pisdenci jak małpa grzmotu ponieważ JOW i nie daj Bo-że , a juści wygrana rozpędzi te towarzystwo na 4 wiatry , JOW to lub też próba adaptacji systemu głosowania do Bundestagu w RFN to płachta na byka dla bardziej uświęconych aniżeli ojciec dyrektor . Duda i gówny jego protektor i mocodawca bez pana Boga żyć nie mogą i niebawem Jasna Góra im nie wystarczy ku przerażeniu ojca świętego Franciszka skromnego .Patrzeć jeno jak ci hipokryci bo tak ich tylko nazwać można będą pochody uskuteczniać pewnikiem z krzyżami , jeżeli jakakolwiek ustawa by mogła być podjęta lub uchwalona. Majdan będzie czyhał i na nic się nie zda zdrowy rozsądek Andrzej D. z przylepionym uśmiechem diabła śmiało i skutecznie będzie uprawiał i wykonywał polecenia jak mu pan każe z tylnego siedzenia.
 • 2015-05-29 15:58 | Pola

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  przebiera nogami autor artykulu. zal mu, ze aktualna koalicja moglaby jeszcze zechciec splatac figlac na koniec swoich rzadow czy tez zmalwersowac wiecej publicznych pieniedzy, ale tu ktos prosi, zeby sie nie wyglupiali.
  panie redaktorze, czy pan nie widzial co sie dzialo przez ostatnie lata? Tusk i Kudrycka juz dawno przewidzieli koniec partii przekretow i wybrali sie na emigracje, reszta PO-wcownie zalapala sie na szalupy i zostaje na tonacym statku, zupelnie jak na promie we Wloszech, gdy kapitan "Cazzo" zastosowal manewr Donalda.
 • 2015-05-29 16:06 | wnukmarek

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Kabaret Objazdowy to mamy teraz. Każdy rozsądny człowiek wie, że jeśli w ogóle będzie to referendum, to nie będzie większości, czyli 50%. Po drugie tracąca poparcie PO i wiecznie zainteresowane władzą PSL mogą starać się szybko wprowadzić zmiany ustrojowe, aby utrudnić lub uniemożliwić oderwanie ryjów od koryt. Przecież aktualnie gmerają przy ustawie o TK chcąc zwiększyć uprawnienia marszałka sejmu kosztem prezydenta. Dziwne tylko, że media milczą, no ale przecież wiadomo komu służą.
 • 2015-05-29 16:09 | Marta Prezydent elekt ma rację

  Prezydent elekt ma rację

  Z tego co mówi ten pan, wynika, że PO nie wyciągnęła żadnych wniosków z tych ostatnich wyborów i w dalszym ciągu są nadętymi bufonami. Postępujcie tak dalej to na jesieni wszyscy będziecie paść się na zielonej trawce.
 • 2015-05-29 18:11 | Copernicus

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Przed chwilą napisałem na fb, że poważne zmiany wymagają 2/3 lub 3/5 większości parlamentarnej. A nie czytałem jeszcze Pana tekstu. Pan Prezydent-Elekt też wie,co stanowi Konstytucja. Powiedział nie-wprost: TEN RZĄD JEST JUŻ NIELEGALNY ! WYNOCHA ! Tego się należało spodziewać. Stara metodyka wywodząca się jeszcze z PC. Może nawet wcześniej. Należy oczekiwać jeszcze bujniejszego kwiecia.
 • 2015-05-29 18:31 | Gama

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Panie Duda u nas w kieleckim na takie dictum odpowiadamy przysłowie polskim " Świnia nieba nie widziała i nie zobaczy". U Kaczyńskiego to tak jak on premierem to prezydent bezwzględnie podlega jemu. Jak Duda prezydentem to premier podlega Dudzie. Kaczyńskiego wyraźnie pogięło. Może ogląda Wsdpaniałe stulecie i zostanie naszym padyszachem. Skoro brat Prezydentem Skoro brat prezydentem tysiąclecia to wszystko możliwe.
 • 2015-05-29 18:38 | zet

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Trudno wypowiedź pana Dudy nazwać przejęzyczeniem czy też nieostrożnością. Była to zapowiedź zamiaru wygłaszania jego kolejnych apeli do rządzących /jeszcze/ władz. Nie mam wątpliwości,iż stało się tak z inspiracji Jarosława Kaczyńskiego. W perspektywie najbliższych miesięcy,będzie trwało "bombardowanie" PO przez szykujących się do zwycięstwa polityków PiS-u,co spowoduje przedłużenie czasu wojny polsko-polskiej,mimo zapowiedzi elekta o zamiarze doprowadzenia do pojednania.
  Działacze PiS spekulują o funkcji premiera, ale po wyborach to nie oni będą go proponowali.
 • 2015-05-29 18:39 | mju

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Spokojnie, Panie Elekcie. Pan został wybrany JEDYNIE PREZYDENTEM, a nie szefem rządu.
  Jest pan podobno profesorem prawa, ale chyba jednak nie konstytucjonalistą, sądząc z pańskiej wys. owiedzi.
  Aby zmiany, którymi grozi pan Polakom, mogły zostać przeprowadzone, wybory parlamentarne musiałby wygrać PiS i jakaś nowa partia oszołomów, a TAK GŁUPI to my, Polacy, chyba nie jesteśmy.
 • 2015-05-29 20:39 | TKosowski

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  "TAK GŁUPI to my, Polacy, chyba nie jesteśmy" – pisze mju.

  Chyba jesteśmy. Po ostatniej niedzieli nie wierzę w mądrość zbiorową narodu.
 • 2015-05-30 07:38 | wnukmarek

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Ja też nie wierzę w mądrość zbiorową narodu. Bo gdyby ona była to już dawno wywaliliby przekręciarzy i arogantów. Bezczelnych i kłamliwych, działających tylko w interesie swojej sitwy.
 • 2015-05-30 14:50 | ojtam

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  @mju
  on nie jest profesorem prawa tylko doktorem i to administracyjnego. Tak samo gadanie ze Lech Kaczyński jest naduzyciem był iwszem doktorem ale prawa pracy. To tak dla rozjasnienia. Sądzę że popularnosc pis ma też swoje źródło w jezyku naduzywanym gdyz jak sie słucha tych z pisu to wszedzie profesor profesor . A cytujac kurskiego ciemny lud to kupi no bo przecież to profesor. Dla kogoś na wsi jak juz usłyszy o tym ze to profesor to ma jakąś rangę mimo iz to nie jest profesor "belwederski" ale tłumacz ludziom na wsi zawiłości co ci z miasta wymyślili. Ludzie starsi również nie kojarzą niektórych rzeczy przykład sieć sklepów lewiatan kojarzy sie z szefowa związku pracodawcow lewiatan i juz parę razy słyszałem ze bochniarzowej mało sklepów ciągle chce więcej.
 • 2015-05-30 17:55 | Allergy Relief

  Re:Apel Dudy, czyli prezydent elekt przebiera nogami

  Spokojnie, Panie Elekcie. Pan został wybrany JEDYNIE PREZYDENTEM, a nie szefem rządu.
  Jest pan podobno profesorem prawa,

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Prezydent Elekt posiada doktorat (prawo administracyjne) ale zadnym profesorem
  (tzn. uczelnianym lub "belwederskim") nigdy nie byl. I ostatnio pracowal
  (lub "byl zatrudniony") na dosyc kiepskiej uczelni (a z UJ ma
  wyjatkowo dlugi urlop)...

  P.S. Nota bene, juz wczesniej prezydent Walesa dowiodl, ze wyksztalcenie
  to najmniej wazna czesc prezydenckiego zyciorysu!