Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Platforma Obywatelska po zimnym prysznicu

(7)
Szok w Platformie po wyborach prezydenckich prowokuje skrajne reakcje jej działaczy – albo że nic się nie stało, albo że wszystko już stracone. Oficjalnie zaś: coś się jednak stało i teraz będzie naprawiane. Tylko czy wystarczy czasu?
 • 2015-06-02 11:10 | observer

  Ręka w nocniku.

  Prysznic to bagatela, naród może nacisnąć spłuczkę - jesienią.
 • 2015-06-02 15:42 | abchaz

  Re:Platforma Obywatelska po zimnym prysznicu

  Spłuczkę z ciepłą wodą.
 • 2015-06-02 15:49 | abchaz

  Re:Platforma Obywatelska po zimnym prysznicu

  Czy wystarczy czasu ?
  Czasu wystarczy na ewakuację biznesową oraz na przygotowanie dołączenia bezszmerowo do PiS.
  "Zawsze byliśmy z ludżmi walczacymi o prawdziwą Polskę".
 • 2015-06-02 18:05 | zet

  Re:Platforma Obywatelska po zimnym prysznicu

  Od wielu miesięcy piszą ludzie do PO słowa Aleksandra prezydenta Kwaśniewskiego,skierowane co prawda do pewnego Ludwika,ale wobec PO także trafne;nie idźcie tą drogą, bez skutku.
  Platforma nie zrealizowała sztandarowego hasła z 2007 roku o zniesieniu abonamentu RTV. Rządzą 8 lat i nic.
  Nadchodzące wybory przegrają,dziś fakt ten nie ulega wątpliwości. Mogą powalczyć o wejście do parlamentu, bo to wcale nie jest takie pewne. PiS zacznie umizgi do pana Kukiza,gdy nie będzie oczekiwanego odzewu, podejmą oni próby zdyskredytowania muzyka i jego otoczenia. Zdaje się,że już zbierają potrzebne informacje.
  Niepotrzebnie pan Kukiz atakuje ugrupowanie pana Petru, to nie ono jest zagrożeniem. Jedni nie są odmłodzoną Unią Wolności a drudzy nie są przeistoczoną Samoobroną. Będą podejmowane próby skłócenia nowych formacji, liderzy powinni czuwać nad tym,by zabiegi się nie powiodły.
 • 2015-06-02 20:17 | wnukmarek

  Re:Platforma Obywatelska po zimnym prysznicu

  Ten prysznic powinien być gorący, aby wypłukać wszystkie brudy, a więc tych zamieszanych czy kojarzonych z aferami i tych najbardziej skompromitowanych taśmami. Tylko takie oczyszczenie mogłoby jeszcze uwiarygodnić PO i odwrócić trendy.
 • 2015-06-03 02:44 | Allergy Relief

  Re:Platforma Obywatelska po zimnym prysznicu

  A prezes Jaroslaw K. i jego wierny pomocnik Antoni M. juz zacieraja rece !!!
 • 2015-06-08 11:01 | _sens

  Re:Platforma Obywatelska po zimnym prysznicu

  I znowu zaczyna się ta sama zabawa w mainstreamowych mediach. Na kilka miesięcy przed wyborami media tłuka przeciętnemu kowalskiemu do głowy, że ma tylko dwie opcje wyboru ( w tym przypadku PO i PIS). Reszta się nie liczy..głos oddany na inne partie jest głosem mało znaczącym. Więc trzeba wybrać mniejsze zło. Taka medialna taktyka jest uprawiana od ćwierć wieku . Ale na szczęście w ostatnich wyborach prezydenckich zobaczyliśmy, że ta taktyka przestaje się sprawdzać. I to głównie dzięki młodym ludziom, którzy nie śledzą tych bredni w masowych ocenzurowanych mediach, lecz swobodnie wymieniają swe poglądy na nieocenzurowanych portalach internetowych. Tak więc byle do jesieni..czekam na polityczne tsunami, które tworzy się gdzieś daleko w czeluściach internetu, do którego nie maja dostępu "państwowi cenzorzy".