Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Banki wyciskają klientów

(7)
Po kilku tłustych latach bankom zaczęły się kurczyć zyski, więc windują ceny usług. Liczą, że część klientów się nie zorientuje, a inni machną na to ręką. Zmieniać konta zazwyczaj nikomu się nie chce.
  • 2015-06-06 17:38 | kotgra

Czekamy na Kukiza w bankowości

Jak wynika jednoznacznie z treści artykułu banki gonią za zyskami. A ponieważ gonią wszystkie to za chwilę zaczną tracić. Polacy potrafią się wkurzyć, tak jak Amerykanie. Ja jednak myślę, że za chwilę któryś z wysoko, bardzo wysoko opłacanych (no bo przecież nie kwalifikowanych) Panów Prezesów się zorientuje, że może lepiej nie robić tak jak wszyscy i zacznie obniżać opłaty, albo je zawiesi. Ten to ci zostanie w przyszłości nazwany Wizjonerem. I ... przyciągnie niezadowolonych z innych banków zbijając niezłą kasę. Przypomina to Wam kogoś? Prezesa banku na pierwszą literę ? No tak mi też. Historia lubi się powtarzać. Smutne to ale prawdziwe. Czekamy na Kukiza, także w bankowości.
  • 2015-06-07 11:06 | jakowalski

Re:Banki wyciskają klientów

Od tego one przecież są! Zysk banku pochodzi przecież z LICHWY!
  • 2015-06-09 08:55 | krawillan

Licha była i będzie cały czas niestety...

---------------
  • 2015-06-09 21:24 | ragan

Kagan, nie przynudzaj znowu o tej lichwie, gdyż zyski banków w PRL-bis pochodzą głównie z opłat i tzw. "prowizji" - mieszkając tyle lat w Ozzielandzie straciłeś kontakt z wolską rzeczywistością, majt!

Słyszałeś może coś o znacznie podwyższonych składkach na BFG w wyniku afery ze SKOK-ami, albo o poważnie obniżonych tzw. "interchange fees" pobieranych przez banki do spółki z Visa i Mastercard?

Na marginesie, lichwę wymyślili pra-przodkowie Twoich jakże licznych sąsiadów z Łodzi ... aj-waj :)
  • 2015-06-10 15:07 | mborkp

@Kagan
    "Czekamy na Kukiza, także w bankowości"

A co pan Kukiz zrobi z bankowoscia ze tak na niego czekasz? Pytam z ciekawosci.

Pozdrawiam
  • 2015-06-10 16:48 | jakowalski

mborkp
    Ja przecież NIE proponowałem tego "bankowego Kukiza"!
    Ragan
    Lichwa nie jedno ma imię. I daruj sobie te rasistowskie zarzuty.
  • 2015-06-10 21:33 | mborkp

@jakowalski
    ja do ciebie nie pisalem o Kukizie...

Pozdrawiam