Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Leksykon na nowe czasy: CYBORG

(2)
Razem z festiwalem Malta przedstawiamy cykl, w którym codziennie prezentujemy słowa ważne z różnych powodów dla współczesnego człowieka. Dziś - CYBORG.
  • 2015-06-10 11:04 | Jeden

    znaczy Bendyk

    dość trafny opis
  • 2015-06-10 14:59 | balaklawa

    Re:Leksykon na nowe czasy: CYBORG

    To że przedstawiciele kawiorowej lewicy (Nowego Wspaniałego Świata) nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów, smartsronów, fejsów, tłitów i innych dupereli (co jest swoją drogą śmieszne bo są przecież takimi intelektualnymi indywidualistami i w ogóle anty kapitalistami), to nie znaczy że wszyscy tak mają. Ja nie mam żadnych kont gdziekolwlek (poza pocztowym), żadnych protez ani nic z tych rzeczy. Nie uważam się za cyborga. Poza tym, nie zgadzam się z tym, że człowiek składa się z ciała i rozumu. Składa się z ciała, rozumu i DUSZY. Bez tego ostatniego - rzeczywiście jest cyborgiem.