Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żakowski: PO wciąż jest w szoku po przegranych wyborach

(9)
Dzisiejsze dymisje to kolejny neurotyczny ruch PO, która wciąż jest w szoku po wyborach, które pokazały jej kiepską formę polityczną – mówił w TVP Info Jacek Żakowsk
  • 2015-06-10 21:59 | Byniek

To już koniec rządów PO.

Pytanie red. Żakowskiego jest banalne i bez sensu, bowiem odpowiedź na nie jest jedna i oczywista - nic nie może zrobic i niczego, poza dalszym pogrążaniem się nie uczyni.

Mam inne pytanie. Jak Platforma, już niedługo, wyjdzie do ludzi zeby spotkać się z nimi twarzą w twarz by agitować za poparciem,dla niej w sytuacji, gdy unika nawet spotkania w Sejmie. Świcące pustką ławy rządowe są jasnym odzwierciedleniem całkowitej bezradności tej partii i chowaniem głowy w piasek. Te dymisje i zapełnianie powstałych luk zgranymi twarzami są po prostu żałosne.
  • 2015-06-10 22:31 | mzak

Re:Żakowski: PO wciąż jest w szoku po przegranych wyborach

A po co PO ma wygrywać wybory? Rząd dotrwa do końca. Zatwierdzi dostęp do Regionalnych Programów Operacyjnych, by był dostęp do pieniędzy w samorządach wojewódzkich , gdzie w 15 PO ma większość. PiS idzie do władzy, przejmie ją z przystawkami. I będzie bal. Bo trzeba reformować państwo "na wczoraj" bo ten cyrk p.nie. Kampania wyborcza huśta wiarę i nadzieję, ale szanse na lepiej to były. PiS nie ma programu reform, bazuje na propagandzie. W budżecie od dawna /co najmniej od 7 lat/ brak kasy na wszystko. Logiczne jest oddanie władzy i powrót pod sztandarami: obiecaliście że będzie lepiej. W Polsce nie wyjdą reformy bez głębokich i kompleksowych. A tego z wielu powodów nie da się w Polsce przeprowadzić. Więc wjedziemy na poziom Grecji. Grecję ratuje strefa euro, Polski może nie ratować nic. Nasze bankructwo UE nie wywróci, co najwyżej stracą wierzyciele. Myślę ze wybór francuskich śmigłowców raczej był wymuszony niż najlepszy. Politykę wewnętrzną warunkuje gospodarka, gospodarkę polską- europejska, europejską???
  • 2015-06-10 22:31 | kdziekanski

Nosz rzesz..

Sluchalem oswiadczenia Radka Sikorskiego o rezygnacji z funkcji Marszalka Sejmu i mysle, ze jego wydzwiek wpada niejako w rezonans ze wszystkim co teraz robi Platforma. Radek, a lubie chłopa, mowil o rezygnacji z osobistych ambicji na rzecz dobra Platformy Obywatelskiej. Nic o trosce o interes Polski, sluzbie dla dobra ogolu, wykonywaniu waznej funkcji (MARSZALKA KURNA SEJMU!!!) w mechanizmie demokratycznej wladzy, nic...
  • 2015-06-11 00:51 | foxfire

Skad to zdziwienie? Rostowski po wystepach w teatrzyku Sowy powinien dawno zapasc sie pod ziemie razem z innymi aktorami tego spektaklu. Moje natomiast zdziwienie budzi aktywnosc komentatorska ch,d i k,k. Powinien miec zakaz zblizania sie do PO, a przede wszystkim mediow. jezeli nie to niewielkie procenty poparcia szybko sie przeistocza w procenciki. Nie wiem dlaczego to nie jest oczywiste dla dzialaczy PO.
  • 2015-06-11 06:22 | Vera

I odpowiedzialność za sytuację

@Kdziekanski
    To najlepszy krytyczny komentarz.
    Dodam tylko jeszcze, że dymisje i rezygnacje dotyczą osób zamieszanych w aferę podsłuchową i być może inne, których można się jeszcze spodziewać. Byłaby to odpowiedzialność, gdyby nie Tusk, który zwalił wszystko na kelnerów. Niestety, żadnej skruchy i żadnego przejrzenia na oczy jakoś nie widać. Smutne, że Sikorski odchodzi dla dobra PO a nie dla dobra państwa.
    Tylu było wierzących w geniusz Tuska a to był tylko domek z kart. Na ociekaniu miłością (=tolerowania aferzystów) daleko zajechać nie można.
  • 2015-06-11 06:34 | Grzegorz Rosiak

Re:Żakowski: Kopacz wykonuje lot straceńców, pikuje do dołu, skończy jak AWS.

Żakowski jest współwinny sytuacji jaka obecnie dzieje się w PO, i również powinien odejść ze sceny publicznej! Jego opinie, nigdy nie były Trafne, był określany przez lata jako cukierek tego złodziejskiego układu władzy okrągłegostołu! Polska po 25 latach pseudo wolności jest dziś Bankrutem! To widać gołym okiem, ale nie zauważa tego Żakowski. Mamy obecnie w Polsce sytuację przed Majdanową, przed rewolucyjną, gdyż nie da się dalej zakłamywać rzeczywistości, jak to czynił przez lata Żakowski. Ja sam doświadczyłem , jak środowiska żydowskie, zwalczały mnie za to, że upominałem się o najsłabsze grupy społeczne, wychodzą cennymi inicjatywami. Żydzi przejmowały lub niszczyły przeze mnie powołane organizacje. np. Ogólnopolskie stowarzyszenie osób wieku Przedmerytalnym, a przez to stałem się dziś Antysemitą. Zorganizowana mniejszość narodowa, przejęła władzę nad większością nie zorganizowaną w Polsce, a to musi w konsekwencji wywołać konflikt! g.rosiakvelnowak@gmail.com ""
  • 2015-06-11 10:11 | zet

"By jednak fachowi, kompetentni i uczciwi ludzie szli do polityki musi się zmienić styl jej uprawiania a zwłaszcza " nałożenia kagańców" brukowcom, by te nie wynajdywały w życiorysach polityków rożnych duperel i nie rozdmuchiwały ich do niebotycznych rozmiarów."

Do polityki powinni "iść" ludzie,którzy nie są umoczeni we wstydliwe czy kryminalne czyny w przeszłości. Wówczas sprawdzanie życiorysów nie przyniesie sensacji. Medią wszędzie są od tego,by węszyć.
    Platforma płaci cenę za niekompetencję swoich przedstawicieli w rządzie,od premiera poczynając. Pani Kopacz nie postępuje inaczej,niż jej poprzednik. Dlatego można mówić o przegraniu nadchodzących wyborów przez PO.
    Nie wierzę jednak,iż to PiS będzie proponował premiera.
  • 2015-06-11 13:00 | Rafał

Chyba nie da się już nic zrobić..... PO wciąga w niebyt coraz mocniejszy wir zdarzeń......
  • 2015-06-11 15:01 | slima11

No to wybierajcie między grypą a cholerą .Atakując PO popieracie cholerę.