Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po dymisjach w rządzie: Platforma próbuje walczyć, ale na razie mamy chaos

(5)
Premier Ewa Kopacz chce pokazać, że pod jej silną ręką rządząca partia zmienia oblicze. Jej posunięcia sprawiają jednak wrażenie dyktowanych emocjami. Skutkiem może być chaos w państwie.
 • 2015-06-11 12:31 | axiom1

  Za upadek Platformy Polityka jest wspolodpowiedzilna.

  Polityka zrobila z siebie platformiane partyjne medium propagandy.

  Rezim PO byl i dalej jest tu ochraniany. Od rezimu PO nie bylo odczekiwan zadnej pracy, zadnych wynkiow. Rezimu PO nigdy w Polityce nie oceniano ani nie krytykowano. Donek mial byc dobry tylko dlatego ze istnial a jego jedyna kwalifikacja bylo ze 'lepszy od Kaczynskiego'.

  Przez 8 lat nie mozna sie bylo tu dowiedziec po co PO rzadzi, jakie ma cele, jaka strategie dla Polski i jak rozwiazuje polskie problemy. Natomiast byly i dalej sa proby odwaracania uwagi od nieudolnosci i niechlujstwa PO byle czym. Ponad 90% publikacji Polityki nawet nie ma nic wspolnego z polityka.

  Wlasnie przez brak wymogow i odwacanie uwagi od niechlujstwa PO, PO teraz tonie. Bo polacy wreszczie to dostrzegli. A kraj i 38 mln ludzi stracilo 8 lat z zycia. To duza strata.
 • 2015-06-11 22:38 | 33mas18

  Re:Po dymisjach w rządzie: Platforma próbuje walczyć, ale na razie mamy chaos

  Ta rzekoma próba walki nawet na nią nie wygląda. To beznadziejne drgawki istoty złożonej śmiertelną chorobą, niemocą, niezdolnej do niczego co mogłoby jej liczyć na renesans w przyszłości. Wszelkie zmiany nic nie pomogą, nie przysporzą PO wyborców, ani nie odwrócą ich od sPISku i od Kukiza. Zejście Platformy na margines polityki grozi chaosem jeszcze większym, gdy jesienią zapanuje nierząd pospolitego ruszenia PK i replika IV RP.
  W kwestii podsłuchów zastanawia mnie, dlaczego w knajpie jak ją zwą Sępy i Nieprzyjaciele, a pewnie i w innych, tak zażarcie podsłuchiwano tylko polityków obozu władzy, a rozmaici szpiedzy zostawiali w spokoju gwiazdorów opozycji z kaczystami na czele? Czyżby ślady tej akcji wiodły na ul. Nowogrodzką?
  Wśród dzisiejszych newsów gorszych i najgorszych szczególnie wstrząsnął mną ten, że to SLD wnioskowało o skrócenie kadencji parlamentu. Sądziłem że to mocodawca prezydenta elekta łapie nową szansę aby jak najszybciej zagarnąć pełnię władzy. To przecież w jego stylu: gdy władza marionetek szwabskich i ruskich sama pada, prawdziwi patryjoci muszą pilnie brać sprawy w swoje łapska, zaprawione w trzymaniu naiwnych poddanych w ryzach. Ale żeby Millerowi tak się spieszyło do piekła, bo może zostać poza Sejmem, że nie chce na to czekać do października? Ale po jego kompromitacji z kandydatką na prezydenta po nim nie można się spodziewać już niczego poważnego.
 • 2015-06-12 06:02 | Adalbert

  Re: nadchodzi "Stunogi Kukiz", którego będą zwalczać celebryci wszystkich partii reprezezentowanych w Sejmie

  W najbliższych miesiącach zobaczymy unikalne zjawisko socjologiczne. Stunogiego Kukiza będą zwalczać wszystkie partie partie polityczne , które nie potrafiły stworzyć żadnego przyjaznego programu dla młodych Polaków, ale wykażą się zdumiewającą jednością w tępieniu i ośmieszaniu "Stunogiego Kukiza"
 • 2015-06-12 10:42 | czosnek

  Re:Po dymisjach w rządzie: Platforma próbuje walczyć, ale na razie mamy chaos

  Ja tam przebieram nogami i już nie mogę się doczekać, kiedy wielce oburzeni wyborcy obudzą się jesienią i zdadzą sobie sprawę, że konsumentów ośmiorniczek na koszt podatnika zamienili na konsumentów firm ochroniarskich na koszt podatnika.

  Bardzo jestem ciekaw co będą wypisywać, gdy uświadomią sobie, że zamiast wygadujących o "kupie kamieni" wybrali polityków uważających że "ciemny lud wszystko kupi".

  Skala zacietrzewienia tymi podsłuchami wywołuje u mnie pusty śmiech. Poza prywatnie wyrażana pogardą względem różnych ludzi, żadnych afer nie ujawniają. Medialna histeria i owczy pęd. Nic więcej.
 • 2015-06-13 09:36 | Sybirak

  Re:Po dymisjach w rządzie: Platforma próbuje walczyć, ale na razie mamy chaos

  "Platforma próbuje walczyć..." A jej przywódczyni na kolanach przed papieżem.