Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

(12)
W igrzyskach europejskich w Baku najważniejsze są pieniądze i propaganda. Sport jest tylko dodatkiem.
 • 2015-06-12 17:23 | Jan_Janusz

  Nie można bojkotować igrzysk poniewaź wszystkie imprezy "sportowe" są dobrym interesem a nie są sportem

  Gdyby zaczęto poszukiwania sportu w imprezach "sportowych" to będąc elementarnie uczciwym powinno się bojkotować
  cały "sportowy" biznes. Mieszanie polityki z biznesem sportowym jest aktualnym szczytem obłudy.
 • 2015-06-12 18:17 | Andrzej Falicz

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  Wygląda na to, że ten cały skorupowany przecież świat ma być lepszy według starych kolonialnych zasad.
 • 2015-06-12 20:46 | jakowalski

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  A niby dlaczego ktoś miałby je bojkotować? Nie mieszajmy polityki ze sportem!
 • 2015-06-12 21:47 | Borgenicht

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku - moim zdaniem gdyby USA albo UK sie o te igrzyska staraly i by im odmowiono jak to zrobila FIFA z WM to wtedy moral-divsion i HitMans by im sie tym zajeli.
 • 2015-06-13 11:17 | le_mon

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  A dlaczego ktoś miałby bojkotować? Przecież Azerbejdżan to wzór demokracji, a wszelkie pogłoski o więźniach politycznych i łamaniu praw człowieka to łgarstwa i pomówienia.
  Gdyby było inaczej to już dawno USA ostrym głosem potępiłby takie niecne praktyki Alijewa i jego kumpli! Wprowadziliby sankcje, a może nawet dzielni chłopcy z USMC pofatygowaliby się osobiście żeby mu wytłumaczyć że źle czyni. W końcu jest tam ropa, a ropę zawsze warto demokratyzować ;)
  Czyżby pan Jędrzej w to wątpił?
  A skoro nic takiego nie miało miejsca, oznacza to że Azerbejdżan jest demokracją pełna gębą i wszelkie nawoływania do bojkotu to robota określonych rewanżystowskich sił ;)
  c.b.d.o.
 • 2015-06-13 17:36 | tonette

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  A dlaczego nikt nie zbojkotował Euro 2012,skoro wszyscy już wiedzieli o więzieniu w Kiejkutach?Każdemu można przypiąc łatkę.A zwłaszcza hamerykanskim moralistom.Przecież za oceanem stałe Murzynów biją.No i ćpają na okrągło.
 • 2015-06-14 11:09 | slima11

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  Dlatego ,że były w Chinach.
 • 2015-06-14 11:33 | Olgierd

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  A dlaczego ciagle sa pokusy, aby mieszac sport z polityka? Podczas starozytnych igrzysk zawieszano dzialana wojenne i niedawni wrogowie stawali na tej samej biezni! Polityka to wymysl chorego ludzkiego "muzgu" a sport powinieniec miec wiecej wspolnego ze zdrowym cialem inspirowanym zdrowym duchem, i tyle...
 • 2015-06-14 19:41 | axiom1

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  Gospodarka glupcze, gospodarka. Nie odwracaj uwagi byle gownem.

  Gospodarka preznie sie rozwija, rezim informuje. PKB rosnie !
  Ale PKB to nie sa pieniadze. Wzrost PKB o 3.75 % w scali roku wskazuje ze wplywy do budzetu moga sie zwiekszyc co najwyzej o 9 mld zl. W tym samym czasie pedofilski rezim lekarza pediatry obciazyl polskie dzieci dodatkowymi 47 mld zl dlugu publicznego. Dlug publiczny wzrosl o 5% i to sa rzeczywiste pieniadze. Polski PKB musialby wzrastac co roku o prawie 20% aby zbalansowac budzet. Pozatym darowizny z Uni i emigranci napedzaja okolo 25-30% polskiej gospodarki.
  Nie ma sie z czego cieszyc.

  Gdyby lakarz pediatra miala realistyczny plan, realistyczna strategie naprawy polskiej gospodarki i ja realizowala co powinno byc podstawa pracy rzadu, mozna by choc marzyc o lepszej przyszlosci. Ale niestety lekarz pediatra na studiach pediatrycznych nic o ekonomi, zarzadzaniu i planowaniu strategicznym nie miala. Ani na lekcjach religii. Ani nie ma doswiadczenia duzego binesu. Polska i polskie dzieci sa wiec skazane an kontynuacje aktow bestialskiego wyzysku, aktow ekonomicznej pedofili czym jest ekonomiczne niszczenie dzieci polskich zaciaganym na ich konto dlugiem publicznym.
 • 2015-06-14 21:15 | J. Cichot

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  "W igrzyskach europejskich w Baku najważniejsze są pieniądze i propaganda. Sport jest tylko dodatkiem."
  Panie Winiecki, niechże Pan nie zgrywa blondynki. Tylko w Baku? A inne imprezy sportowe ostatnich 20-30 lat to były - oczywista oczywistość - przeniknięte na wskroś czystym duchem sportu, olimpizmu i wstrętem do pieniędzy?
  Tak nawiasem mówiąc, dlaczego nikt się nie zainteresuje, jak to się stało, że na stulecie Olimpiad gospodarzem była amerykańska Atlanta, a nie Ateny? Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 1994 też dostały USA pewnie za wkład w rozwój światowego piłkarstwa. Oczywiście nie ma tu mowy o przekupstwach, naciskach czy "stypendiach" dla decydentów:)

  PS. Azerbejdżan dostał prawo do organizacji tej imprezy dlatego, że był jedynym kandydatem do jej zorganizowania. A drugą przyczyną był ten fakt, że wtedy (2008 r.) dzisiejszy dyktator był "naszym sukinsynem", a przynajmniej takie były nadzieje.""
 • 2015-06-15 11:00 | Kabaret Odjazdowy

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  Dziwota pojawiają się w tym tygodniku. A po co bojkotować, były już dwa igrzyska jedno w Moskwie drugie USA na znak protestu. Jest to typowe dla 'demokracji' amerykańskiej. Co z tego wynikło, dzisiaj mamy , Irak , Afganistan, Syrie i zamachy na

  Wstyd i żenada Za chwile tych prostaków będziemy mieli w Polsce w imieniu demokracji na Ukrainie. Ukrainie co nigdy nie była narodem lecz regionem , zbiór i zlepek różnej narodowości co ma na sumieniu mordy na Polakach m.in masowe na Wołyniu, a nasz senat czy sejm uchwala ze była to czystka etniczna. Ciekawe kiedy będą JOW by te cale towaryztswo wybierane w sejmie nie wiadomo jak na zawsze popedzic m.in. taki Sikorski był marszalkiem a już mendzi ze będzie miał jedynke.
 • 2015-06-17 22:29 | Andrzej A.

  Re:Dlaczego nikt nie bojkotuje Igrzysk Europejskich w Baku

  Jednego nie rozumiem - skąd te "niby 1-sze Igrzyska Europejskie " w stolicy Azerbejdżanu, Baku ? Czy to komuś się pomyliło (bo przecież to Azja) a może ropa naftowa przesłania wszystko ?