Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gadające Głowy są dobrym komiksem, ale nędznym graficznie - da się to zmienić, przyłącz się do akcji!

(2)
2015-06-14 02:44 | Maca
A był taki okres gdy było to ciekawe przedsięwzięcie. Miałem przyjemność je współuczestniczyć. W tym momencie GG graficznie to tylko głupi rysunek a było inaczej jeszcze kilka lat temu, GG miały swój odpowiednik internetowy. Można było obejrzeć animowane przygody polityków. Proopnowałem Polityce żeby powróciła do animowanych gadających głów w starym stylu, bo w tym nowym zupełnie nic się nie dzieje wirtualnie. Ludzie, w ogóle pies z kulawą nogą mi nie odpowiedział. Pomyślałem że jak zwrócę się do Was o pomoc i poparcie, to może ktoś mi odpisze, przynajmniej "sorry nie mamy funduszy na animowany komiks", Myślę że mam prawo domagać się dobrego traktowania jako były współpracownik. Proszę obejrzyjcie sobie, tutaj jest opisany stary styl GG, na samym dole znajdziecie też animowane Gadające Głowy, Ludzie jeżeli to jest gorsze od obecnych nudnych jak flaki z olejem Gadających Głów to wszyscy rzućcie we mnie kamieniami, ale, jeśli uważacie że to jest lepsze, napiszcie że się ze mną zgadzacie i niech Bóg ma Was w opiece byście podjęli słuszną decyzję.