Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kidawa-Błońska nową marszałek Sejmu?

(3)
Małgorzata Kidawa-Błońska będzie kandydatką PO na fotel marszałka Sejmu. Jak sama przyznała, propozycję tę otrzymała niedawno i była ona dla niej zaskoczeniem.
 • 2015-06-16 17:43 | AKon

  Re:Kidawa-Błońska nową marszałek Sejmu?

  To zmiana faktycznie bez realnego znaczenia, aczkolwiek może ucierpiec na tym majestat i blask funkcji Marszałka, gdy mąż stanu tej miary co Radosław Sikorski rozstanie się z tąże.
 • 2015-06-16 18:34 | mzak

  Re:Kidawa-Błońska nową marszałek Sejmu?

  Bardzo dobra nominacja! Idą miesiące bezwzględnej wojny przedwyborczej. Pani Marszałek może inteligentnie piętnować sejmowych warchołów, których jest tam bardzo wielu. Tylko ilu Polaków to zrozumie odróżni prostactwo i chamstwo od jedynie słusznych idei? Poza tym jest to kłoda pod nóżki Wielkiego Strażnika Żyrandola. Jawiąc się jako światowy, 'ą-ę' nie będzie miał prostej wojny z kierownictwem Sejmu.R.Sikorski mnóstwo tracił na wizerunku przez zwykłą bucowatość. Jak mówią, brakowało mu tylko stada lokai.Pani Kidawa- Błońska może poważnie ocieplić parlamentarny wizerunek Platformy. Jeśli jeszcze schowają Niesiołowskiego i paru tłuków od pługa...
 • 2015-06-16 22:14 | Byniek

  Odchodzą.

  Wkrótce odejdzie pierwsza osoba w państwie, odeszła druga, a nie tak dawno zwiała za granicę trzecia.. Kto nastepny ?