Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tydzień w polityce według Paradowskiej

(5)
Premier Ewa Kopacz próbuje się wyrwać z okrążenia i widać, że przychodzi jej to z coraz większym trudem. Nagłe zmiany w rządzie, ale także na stanowisku marszałka Sejmu, były niewątpliwie próbą przejęcia inicjatywy i pozbycia się tego „ośmiorniczkowego” ogona, który opozycja tak chętnie wykorzystywała.
 • 2015-06-16 23:51 | nadel7

  gdzie te taśmy

  Kto urodzony później niż 30 lat temu rozumie, dlaczego ta afera nazywa się "taśmowa" :-))? Uporczywe stosowanie tej nazwy wobec afery, w której nie ma żadnej kompletnie "taśmy", w pełni oddaje stopień niezrozumienia tego, co się dzieje oraz całkowitego oderwania od realnego świata.
 • 2015-06-17 10:49 | Leszex

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Dzisiejsze tematy w telewizji zaczęły się od przedłużenia sankcji wobec Rosji. Jaki interes ma Polska i Polacy by z uporem maniaka dopominać się o szykanowanie sąsiedniego kraju, który zawsze powinien być postrzegany jako przyjaciel i dobroczyńca, niezależnie od historycznych (negatywnych) zaszłości? Waga ma dwie szale. Połóżmy na nie korzyści i straty, które możemy ponieść prowadząc wrogą politykę wobec Rosji. Kolejnym tematem jest walka z zadłużeniem. Komu zabrać, komu dołożyć? Czy jest jakakolwiek szansa na zmniejszenie zadłużenia skoro tak wiele jest społecznych i uzasadnionych roszczeń. Napoleon przegrał bo takich roszczeń nie mógł spełnić lub je zbagatelizował. Inne czasy, inne roszczenia. Taki lub inny Rząd ale co z tym zadłużeniem? Pesa lepsza od Pendolino. Brawo Polska. Czy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków komunikacyjnych, a właściwie wszystkich, bo też majątkowych, powinno być obowiązkowe. Kiedyś obowiązywało ubezpieczenie domów w PZU. W zasadzie to tylko nowy podatek ale zawsze byłoby z czego leczyć poszkodowanych czy odbudowywać nieruchomości. Pytanie co z tymi co jeżdżą 200 km/godzinę nie tylko bez ubezpieczonego pojazdu ale też bez prawa jazdy i w stanie spożycia. Łotysz prowadzący Tira na S-8 miał 3 promile alkoholu i nie umiał ustać na nogach. Ilu takich jeździ po polskich drogach?
 • 2015-06-17 11:26 | zet

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Pani Kopacz jest niezdolna do przewodzenia partii oraz do sprawnego wykonywania obowiązków premiera jednocześnie. Nawet w PiS zrozumieli,że takie połączenie stanowisk jest szkodliwe dla ugrupowania albo dla rządu. Dlatego coraz częściej wspominają,że po wygraniu wyborów tekę prezesa rady ministrów może otrzymać nie pan Kaczyński /szef partii/ ale pani Szydło.
  Oceniam,że byłby to wybór dobry,gdyby zaistniał rzeczywiście.
  Ruchy kadrowe w rządzie nie spowodują wzrostu poparcia dla PO. Trzeba realizować zapowiedzi wyborcze,bo to one sprawiły,że partia wygrała wybory.
 • 2015-06-17 12:20 | jakowalski

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Na razie, to pani premier z (podobno) postępowego PO całuje papieża po rekach. Tak więc nie ma praktycznie żadnej różnicy pomiędzy PO a PiS - obie te partie są klerykalne, tyle że w nieco inny sposób. PO całuje papieża po rękach, a PiS przy tym jeszcze klęczy i całuje papieskie buty... :-(
 • 2015-06-19 03:37 | karul

  Od roku 1989

  bylem obrzydzony nowym rezimem jaki nad Polska ustanowily CIA i Watykan.

  Teraz nie jest to juz obrzydzenie ale po prostu smiesznosc. A miala byc druga Japonia, zwiazkowe matoly!