Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy PSL uratuje się przed porażką wyborczą?

(5)
Janusz Piechociński może w sobotę stracić funkcję prezesa PSL. Zdecyduje o tym zbierająca się tego dnia Rada Naczelna partii, która jest mocno zaniepokojona spadającym poparciem wyborców.
 • 2015-06-18 23:30 | AKon

  Trudno powiedziec

  Przekroczenie progu wyborczego przez PSL będzie uzależnione od mobilizacji jego własnej nomenklatury wraz z rodzinami - to może w połączeniu z niską frekwencją wystarczyc do wzięcia udziału w rozmowach koalicyjnych kolejnej kadencji Sejmu.
 • 2015-06-19 10:36 | janadam48

  Re:Czy PSL uratuje się przed porażką wyborczą?

  AKon, pełna zgoda. Partia, która obsadziła wszystkie możliwe i niemożliwe stołki, spokojnie wejdzie do Sejmu. Wyznawcy PSL musieli by być samobójcami aby nie głosować na swoich. Twierdzę, że jest to największy szkodnik od przewrotu. Rację miał Pawlak, który na pytanie dziennikarza kto wygra wybory odpowiedział,,nasz koalicjant,,. Od zawsze w koalicji, największy beneficjent dopłat unijnych i oczywiście najbiedniejsza grupa społeczna. Nie stać ich podobno na KRUS ale ciągnikami po milionie podjeżdżają na strajk. Ot mafia!
 • 2015-06-19 11:47 | saurom

  Re:Czy PSL uratuje się przed porażką wyborczą?

  Czyżby jednak wybory samorządowe zostały sfałszowane. A tak się zarzekano, że żadnych fałszerstw nie było
 • 2015-06-19 21:50 | Leszex

  Re:Czy PSL uratuje się przed porażką wyborczą?

  Polska w budowie na https://pl-pl.facebook.com/pages/Autostrada-A1-%C5%81%C3%B3d%C5%BA/1395889190651641. Widać duży postęp prac na wschodniej obwodnicy Łodzi (odcinek A-1 Stryków – Tuszyn). Proponuję obejrzeć zdjęcia tym co widzą same zgliszcza i ruiny. Waldemar Pawlak stawia ultimatum wicepremierowi Piechocińskiemu. Albo dymisja albo wniosek o odwołanie. W tle walka o stanowisko Marszałka Sejmu. Na miejscu Radosława Sikorskiego nie rezygnował bym z funkcji marszałka i pozostawił przepychanki PSL na aucie. Przedsiębiorcy skarżą się na służby kontrolne. Ciągłe kłopoty z podatkami. Najgorzej z VAT, a właściwie ze ściągalnością i zwrotem tego podatku. Tutaj PIS jako partia opozycyjna przez 8 lat nie zajął się poważnie tematem i poza krytyką nic nie zdziałał. Jak wygra to będzie miał kłopot skąd wziąć forsę na pokrycie obiecanych wydatków. Sprawy ideologiczne są propagandowo wysuwane przez wszystkie polityczne ugrupowania, a ważne sprawy finansowe tylko marginalnie bo prawdę mówiąc niewielu polityków chce się tym zająć na serio. Każdy dba o własną kieszeń, o interesy obywateli nie za bardzo. System podatkowy prosty i sprawiedliwy nie jest i nie będzie jak politycy będą marnować czas na wprowadzenie monarchii czy innych zmian systemowych.
 • 2015-06-20 07:10 | Andrzej Falicz

  Tragedia...dla ludowcow!

  To PiS będzie dzielić unijne miliardy w ramach Wspólnej Polityki Rolnej...

  PSL jest partia obrotowa.
  Musza szybko kogos znalezc kto dogada sie z PiS-em na wszelki...przypadek.
  PSL jest duzo bardziej naturalnym sojusznikiem PiS niz PO.
  Pod warunkiem...