Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa partia lewicowa: nie potrzebują znanego lidera

(4)
Partia Razem powstała z rozłamu w innej partii, a jej początkiem był list z apelem o jedność lewicy. Ale kiedy cała lewica się jednoczy, Razem chce iść osobno.
 • 2015-06-23 21:23 | jah78

  Tendencyjny paszkwil

  Krótkie zdania wyrwane z dłuższych wypowiedzi członków Razem i przedstawione w taki sposób, żeby maksymalnie ludzi do nich zrazić. Dla przykładu, wywiad z Zandbergiem, w którego wyrwano zdanie o ministerstwie finansów:
  http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/rozmowa-dnia/20150608/zandberg-my-niezamozna-wiekszosc-nie-chcemy-juz-tego-politycznego

  SLD nie da się uratować, szanowni Państwo dziennikarze. Jakakolwiek koalicja z udziałem tej partii dostanie tylko odrobinę głosów więcej niż samo SLD. Oni nikogo nie reprezentują poza własnym aparatem. Dzisiaj znowu będą udawać lewicową partię, ale nikt poza absolutnym betonem który przy nich stoi, się na to nie nabierze. Jeszcze kilka tygodni temu popierali neoliberalną kandydatkę bzdurzącą coś o pisaniu prawa od nowa i gwardii narodowej złożonej z myśliwych. SLD nie ma już wyborców tylko grupę wyznawców, którzy wybaczają im wszystko, ale pewnie nie wystarczy ich tym razem na 5%.
 • 2015-06-25 09:24 | szara

  Re:Nowa partia lewicowa: nie potrzebują znanego lidera

  Hehe ktoś bardzo chce zdyskredytować Razem. I bardzo chce podźwignąć starą lewicę.
  Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuje na żaden twór SLDowopodobny.
 • 2015-06-25 18:44 | Filoviridae

  Pisane pod SLD

  Wyrwane z kontekstu, tendencyjne bzdury, pisane chyba tylko po, to, żeby "kupić" SLD parę głosów.
 • 2015-06-26 01:49 | lutra.lutra

  wow tak niskiego poziomu to się po Polityce nie spodziewałem

  zrozumiałbym jakby to był tekst pisany na zlecenie czyiś kumpli z sld lub hejtowanie na fejsie, ale żeby tak w tygodniku z taką historią? pomówienia, plotki, tekst ocieka negatywnymi emocjami autorki. smutek.